Bemowo, Forty Bema przez płot, 2 pokoje, ul. Obrońców Tobruku 

430 000 zł
Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania12/06/2019
  • Lokalizacja
  • Na sprzedaż przezWłaściciel
  • Rodzaj nieruchomościMieszkanie
  • Liczba pokoi2 pokoje
  • Liczba łazienek1 łazienka
  • Wielkość (m2)48
  • ParkingUlica
Usytuowane w wyjątkowo zielonej i spokojnej okolicy (wyjście z klatki bezpośrednio do parku Fort Bema) mieszkanie, położone jest na pierwszym piętrze bloku z 1993 roku. Choć fizycznie mieszkanie znajduje się na ul. Obrońców Tobruku, to adres urzędowy to Powązkowska 59E. Ze względu na swój układ idealnie nadaje się dla pary, lub rodziny z jednym dzieckiem.

Obecnie, mieszkanie składa się z następujących pomieszczeń (całość to ok. 48m2):
1. Salon 22m2, bardzo przestronny, niemalże na planie kwadratu. Na podłodze kostka drewniana, częściowo przydałoby się ją podkleić na nowo, ale nie wymaga cyklinowania. Wyjście z niego na 7m balkon.
2. Ciemna, otwarta kuchnia ok 6m2. Odcięta od gazu z instalacją siłową.
3. Przedpokój z doskonałej jakości gresem na podłodze (jest również w kuchni).
4. Łazienka, łamana tak, by zmieściła się i pralka i wanna. Ok. 4.5m2. W prezentowanym planie zamienione miejscami są umywalka z pralką.
5. Sypialnia ok. 10m2 z zabudowaną szafą na całej długości krótszej ściany oraz mniejszą szafką na wymiar wpasowaną na części dłuższej ściany.
W obecnej chwili wszystkie opłaty/ czynsz wynosi średnio 550PLN miesięcznie (uwzględniając dopłaty za wodę i zwroty za CO).

Wszystkie okna wychodzą na południe. Do mieszkania przynależy niewielka ~4m piwnica, wpisana do Księgi Wieczystej. Mieszkanie po generalnym remoncie (uwzględniającym zmianę układu pomieszczeń, niewymagającą pozwolenia nadzoru budowlanego) 9 lat temu i drobnych pracach polegających na odświeżaniu czy przemalowywaniu ścian jest w stanie do niedużego remontu, a ilość prac koniecznych do zamieszkania jest znikoma.
Gdyby nowy nabywca miał ochotę ponownie zmieniać układ mieszkania, mamy zachowane kilkanaście różnych wariantów, które rozważaliśmy przeprowadzając się w to miejsce.

Sprawnie działająca od kilku lat wspólnota mieszkaniowa przeprowadza wszystkie niezbędne prace i dobrze dba o jakość usług świadczonych na jej zlecenie. Wszyscy sąsiedzi "przez ścianę" wyjątkowo spokojni i bezproblemowi. Mieszkanie jest najmniejsze w całym bloku (cały pion), jednak większość sąsiadów to dawni wojskowi mieszkający tu od samego początku, a więc bez małych dzieci. Klatka jest świeżo wyremontowana a windy wymienione na nowe w tym roku. Duży parking przynależny do budynku zapewnia możliwość pozostawiania swoich samochodów mieszkańcom jak i gościom bez żadnego problemu.

W pobliżu bloku znajduje się Galeria Bemowo (kino, supermarket, usługi), basen, jeden z największych placów zabaw w Warszawie (co jest rzadkością - w większości zacieniony), boiska, hala sportowa, strzelnica i żłobek. Przystanek autobusowy znajduje się w odległości 40m od wyjścia z klatki. Autobusami 197 i 397 można bezpośrednio dojechać do metra Stare Bielany (9m.) lub pętli Koło (8m.). Bezpośrednie przejście z terenu budynku do Fortów Bema ok. 20m. Do trasy S8 jest około 400m przez park, co powoduje że jest praktycznie niesłyszalna, zaś planowana trasa S7 będzie w bezpiecznej odległości ok. 1 km.

Dostępne od: wrzesień-październik.

Na tym etapie dziękujemy wszelkim agencjom i pośrednikom. Gdybyśmy się mieli na to decydować w przyszłości, proszę mieć na uwadze, że nie będziemy rozważać tych, które się do nas odezwą już teraz. W godzinach 20-9 mam bardzo ograniczone możliwości odebrania telefonu.


Szymon(Zobacz więcej ogłoszeń)Użytkownik od 08-2017