Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie

Zamieść reklamę w Tygodniku Swarzędzkim na terenie Miasta i Gminy Swarzędz - atrakcyjne ceny

Dodaj takie ogłoszenie!

Tygodnik Swarzędzki ukazuje się od sierpnia 1991 r. to jedyny tygodnik w Swarzędzu i Powiecie Poznańskim. Informujemy o tym, co najważniejsze w naszym mieście i gminie.

Z nami będziesz na bieżąco. Świadczymy usługi zamieszczania płatnej reklamy na nośniku papierowym gazety: Tygodnik Swarzędzki, nośniku elektronicznym gazety wysyłanym mailowo na adres oraz na portalu internetowym swarzedzki.pl. W naszym ręku jest również FunPage na Facebooku - czytany przez kilka tysięcy osób. Mamy duży nakład. Docieramy niemal do kazdego mieszkańca Miasta i Gminy Swarzędz.

Wychodzimy zarówno papierowo jak i elektronicznie. U nas możesz zamieścić reklame czy zamówić prenumeratę elektroniczną gazety. Papierowy egzemplarz tygodnika możesz kupić w każdy czwartek tygodnia w 85 spunktach handlowych na terenie Miasta i Gminy Swarzędz.

Chcesz zyskać nowych klientów - dotrzeć do szerszej grupy potencjalnych odbiorców? Zamieść u nas reklamę a nie będziesz żałował.

W ofercie reklama drobna, modułowa czarno-biała lub kolorowa. Cena uzależniona jest od wielkości ogłoszenia, numeru strony na której się ukaże, częstotliwości edycji oraz jej koloru. W obecnych czasach reklama jest nieodzowna aby zasitnieć na rynku.

Serdecznie zachęcamy do kontaktu. Służymy pomocą w doborze reklamy. Dla stałych klientów zniżki.

Cenniki reklam wysyłamy na maila.
Cennik można pobrać również ze strony:
http://www.tygodnikswarzedzki.pl/index.php/reklama (kliknij na zakładkę reklama u góry strony na szarym pasku pod logiem swarzedzki.pl)

Redakcja „Tygodnika Swarzędzkiego”
ul. Wrzesińska 41, 62-020 Swarzędz
tel./fax 61 817-22-87
https://www.facebook.com/tygodnik.swarzedzki/

Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcej Zgłoś ogłoszenie
Wrzesińska 41, 62-020 Swarzędz, Polska
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Reklama Oddam w najem stelaż  z Swarzedz, zobacz zdjęcie
Reklama Oddam w najem stelaż
Gotowy stelaż do wynajęcia w Swarzędzu. Konstrukcja metalowa, wbetonowana. Stelaż rozpięty w formie trójkąta. Doskonale widoczny z lewej jak i z prawej strony drogi. Trasa Warszawa - Poznań - Warszawa. Posesja prywatna ul. Poznańska po stronie wyjazdu ze Swarzędza w kierunku z Warszawy na Poznań / pobliże Skansenu Pszczelarskiego. ... lub jak to woli na wlocie do Swarzędza w pobliżu Skansenu Pszcz ...