Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie

Reklama Oddam w najem stelaż

Dodaj takie ogłoszenie!

Gotowy stelaż do wynajęcia w Swarzędzu. Konstrukcja metalowa, wbetonowana. Stelaż rozpięty w formie trójkąta. Doskonale widoczny z lewej jak i z prawej strony drogi. Trasa Warszawa - Poznań - Warszawa.
Posesja prywatna ul. Poznańska po stronie wyjazdu ze Swarzędza w kierunku z Warszawy na Poznań / pobliże Skansenu Pszczelarskiego.
... lub jak to woli na wlocie do Swarzędza w pobliżu Skansenu Pszczelarskiego w kierunku z Poznania na Warszawę.
Stelaż prawie przy samej krzyżówce, niczym nie zasłonięty w tym miejscu jest sygnalizacja świetlna, przejścia dla pieszych. W pobliżu zjazd na stację paliw BP, MC Donald, Hotel / Restauracja itp.
Stelaż na posesji prywatnej.
Do wynajęcia mogą być obie strony płaszczyzny reklamowej, bądź tylko jedna. Cena do ustalenia/ negocjacji. W zależności od wynajmu jednej bądź dwóch płaszczyzn W zależności od długości okresu wynajmu itp.
ZAPRASZAM.

Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcej Zgłoś ogłoszenie
Swarzędz
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
biuro reklam ogłoszeń Tygodnik Swarzędzki Swarzędz gazeta Swarzędz zamieść reklamę swojej firmy z Swarzedz, zobacz zdjęcie
biuro reklam ogłoszeń Tygodnik Swarzędzki Swarzędz gazeta Swarzędz zamieść reklamę swojej firmy
Tygodnik Swarzędzki ukazuje się od sierpnia 1991 r. to jedyny tygodnik w Swarzędzu i Powiecie Poznańskim. Informujemy o tym, co najważniejsze w naszym mieście i gminie. Z nami będziesz na bieżąco. Świadczymy usługi zamieszczania płatnej reklamy na nośniku papierowym gazety: Tygodnik Swarzędzki, nośniku elektronicznym gazety wysyłanym mailowo na adres oraz na portalu internetowym swarzedzki.pl. ...
Reklama Drukarnia Banery Folie Szyldy Litery Ulotki Wizytówki logo CNC z Swarzedz, zobacz zdjęcie
Reklama Drukarnia Banery Folie Szyldy Litery Ulotki Wizytówki logo CNC
Reklama Drukarnia Gadżety Posiadamy własny park maszynowy, dzięki czemu możemy zaproponować dobrą cenę oraz szybki termin realizacji. Mamy duże doświadczenie w branży reklamowej. Realizujemy również indywidualne zamówienia. Służymy wyceną oraz dobrą radą w sprawach technicznych. Za proste projekty nie pobieramy opłat. Wykonujemy reklamy kompleksowo. Jesteśmy drukarnią i pracownią rek ...