Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie

Reklama Oddam w najem stelaż

Dodaj takie ogłoszenie!

Gotowy stelaż do wynajęcia w Swarzędzu. Konstrukcja metalowa, wbetonowana. Stelaż rozpięty w formie trójkąta. Doskonale widoczny z lewej jak i z prawej strony drogi. Trasa Warszawa - Poznań - Warszawa.
Posesja prywatna ul. Poznańska po stronie wyjazdu ze Swarzędza w kierunku z Warszawy na Poznań / pobliże Skansenu Pszczelarskiego.
... lub jak to woli na wlocie do Swarzędza w pobliżu Skansenu Pszczelarskiego w kierunku z Poznania na Warszawę.
Stelaż prawie przy samej krzyżówce, niczym nie zasłonięty w tym miejscu jest sygnalizacja świetlna, przejścia dla pieszych. W pobliżu zjazd na stację paliw BP, MC Donald, Hotel / Restauracja itp.
Stelaż na posesji prywatnej.
Do wynajęcia mogą być obie strony płaszczyzny reklamowej, bądź tylko jedna. Cena do ustalenia/ negocjacji. W zależności od wynajmu jednej bądź dwóch płaszczyzn W zależności od długości okresu wynajmu itp.
ZAPRASZAM.

Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcej Zgłoś ogłoszenie
Swarzędz
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Zamieść reklamę w Tygodniku Swarzędzkim na terenie Miasta i Gminy Swarzędz - atrakcyjne ceny  z Swarzedz, zobacz zdjęcie
Zamieść reklamę w Tygodniku Swarzędzkim na terenie Miasta i Gminy Swarzędz - atrakcyjne ceny
Tygodnik Swarzędzki ukazuje się od sierpnia 1991 r. to jedyny tygodnik w Swarzędzu i Powiecie Poznańskim. Informujemy o tym, co najważniejsze w naszym mieście i gminie.Z nami będziesz na bieżąco. Świadczymy usługi zamieszczania płatnej reklamy na nośniku papierowym gazety: Tygodnik Swarzędzki, nośniku elektronicznym gazety wysyłanym mailowo na adres oraz na portalu internetowym swarzedzki.pl. W na ...