Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Zatrudnię specjalistę ds. marketingu
Specjalista ds. Marketingu Zakres obowiązków: współtworzenie strategii sprzedażowo-marketingowej,zarządzanie działem sprzedaży,rozwój sprzedaży usług oferowanych przez centrum,pozyskiwanie klientów korporacyjnych i budowanie relacji z nimi,kontrola działu sprzedaży usług dla klientów indywidualnych,efektywna współpraca z innymi działami hotelu,realizacja działań z ob ...
specjalista ds. telemarketingu / TELEMARKETER - wysokie prowizje
W związku z dynamicznym rozwojem, spółka Lexpert z siedzibą w Łodzi, poszukuje osoby na stanowisko specjalisty ds. telemarketingu / telemarketera. Poszukujemy osoby z chęcią do pracy, dyspozycyjnej, rzetelnej, potrafiącej swobodnie prowadzić rozmowy telefoniczne. WARUNEK KONIECZNY: doświadczenie w telemarketingu bądź sprzedaży bezpośredniej. Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie - podstawa i WYSO ...

Staż / szkolenie w branży IT. Płacimy 880 zł brutto za 60 godzin stażu! Ucz się i zarabiaj!

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania 19/06/2019
  • Lokalizacja
  • Ogłaszane przez Firma/Agencja
  • Rodzaj pracy Staż
  • Rodzaj umowy Umowa zlecenie

Firma Androbit to agencja interaktywna zajmująca się tworzeniem oprogramowania webowego. W związku z planami rozwoju firmy oraz uruchomieniem nowego dużego projektu planujemy rozwoju własnego działu SEO / Content Marketingu.


Stażysta SEO / Content Marketing


Jesteś studentem/studentką do 26 roku życia? Chcesz poznać tajniki SEO? Interesuje Cię Content Marketing? A może po prostu chcesz pracować w sympatycznym zespole? Jeśli tak, zapraszamy do nas!


Co chcemy Ci dać?


- praktyczne wiedzę z zakresu SEO i Content Marketingu zdobytych w ramach zajęć praktycznych;


- dużą samodzielność oraz różnorodność wykonywanych zadań;


- możliwość kontynuowania rozwoju zawodowego oraz dalszej współpracy po ukończeniu stażu;


- referencje.


Czego oczekujemy?


- dyspozycyjności (minimum 30 godzin miesięcznie - maksymalnie 8 godzin na dobę);


- kreatywności i otwarcia na nowe wyzwania, chęci działania i poznawania nowych zagadnień;


- komunikatywności;


- zaangażowania i odpowiedzialności;


- dobrej znajomości języka polskiego;


- min. dobrej znajomości jednego języka obcego (angielski,niemiecki)


- mile widziana znajomość obsługi CMS WordpressPlan stażu zakłada minimum 60 godzin płatnego stażu rozliczanego poprzez Umowę Zlecenie. W początkowej części współpracy nie ma możliwości pracy zdalnej.

Popularne