Dodaj ogłoszenie

Specjalista ds. sprzedaży usług marketingowych - pół etatu, praca zdalna

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania 19/06/2019
  • Lokalizacja
  • Ogłaszane przez Firma/Agencja
  • Rodzaj pracy Pół etatu

Poszukujemy osoby na stanowisko: Specjalista ds. sprzedaży usług marketingowych.

Praca na 1/2 etatu, zdalna.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za aktywne pozyskiwanie nowych klientów na usługi marketingu internetowego: Pozycjonowanie, Kampanie reklamowe PPC, Prowadzenie kanałów social media - Facebook, Instagram, LinkedIn.

Wymagamy:

  • dobrych umiejętności komunikacyjnych, łatwości nawiązywania relacji
  • dostępność przez 4h dziennie w dni robocze 8-16

Zadania:

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów drogą elektroniczną - rozmowy telefoniczne oraz e-mail (w zakres obowiązków nie wchodzi odbywanie spotkań)
  • analiza i omówienie prowadzonych działań marketingowych
  • realizowanie wyznaczonych celów sprzedażowych
  • regularne raportowanie

Oferujemy:

  • praca zdalna,
  • zaawansowany system CRM organizujący i ułatwiający pracę
  • stabilne warunki zatrudnienia ze ścieżką kariery,
  • szkolenia w zakresie sprzedaży
  • wynagrodzenie składające się z podstawy oraz premii za efekty,
  • szkolenia pozwalające na dogłębne zrozumienie oferowanych usług.

Zapraszamy do kontaktu! Osoby, które są fanami naszej firmy oraz postów na Facebook-u mają duży plus na starcie ;-) Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane zgłoszenia.

Freshview Sp. z o.o., ul. Lindego 1C, 30-148 Kraków

Dołącz plik (maksymalnie 2MB)
Przesyłanie
[Usuń]
Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcej Zgłoś ogłoszenie
Łódź
Popularne
Zatrudnię specjalistę ds. marketingu
Specjalista ds. Marketingu Zakres obowiązków: współtworzenie strategii sprzedażowo-marketingowej,zarządzanie działem sprzedaży,rozwój sprzedaży usług oferowanych przez centrum,pozyskiwanie klientów korporacyjnych i budowanie relacji z nimi,kontrola działu sprzedaży usług dla klientów indywidualnych,efektywna współpraca z innymi działami hotelu,realizacja działań z ob ...
specjalista ds. telemarketingu / TELEMARKETER - wysokie prowizje
W związku z dynamicznym rozwojem, spółka Lexpert z siedzibą w Łodzi, poszukuje osoby na stanowisko specjalisty ds. telemarketingu / telemarketera. Poszukujemy osoby z chęcią do pracy, dyspozycyjnej, rzetelnej, potrafiącej swobodnie prowadzić rozmowy telefoniczne. WARUNEK KONIECZNY: doświadczenie w telemarketingu bądź sprzedaży bezpośredniej. Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie - podstawa i WYSO ...
Staż / szkolenie w branży IT. Płacimy 880 zł brutto za 60 godzin stażu! Ucz się i zarabiaj!
Firma Androbit to agencja interaktywna zajmująca się tworzeniem oprogramowania webowego. W związku z planami rozwoju firmy oraz uruchomieniem nowego dużego projektu planujemy rozwoju własnego działu SEO / Content Marketingu.Stażysta SEO / Content MarketingJesteś studentem/studentką do 26 roku życia? Chcesz poznać tajniki SEO? Interesuje Cię Content Marketing? A może po prostu chcesz pracować w sym ...