PRACA ZDALNA W ONLINE MARKETING – BEZ DOŚWIADCZENIA – Z MOŻLIWOŚCIAMI ROZWOJU

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania07/11/2019
  • Lokalizacja
  • Ogłaszane przezFirma/Agencja
  • Rodzaj pracyKontrakt/Freelance

Interesujesz się marketingiem internetowym i chciałbyś/chciałabyś szybko zdobyć doświadczenie? W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy szukamy nowych osób do pomocy w obsłudze prowadzonych przez nas kampanii. Jeśli jesteś ambitny, chcesz szybko rozkręcić swoją karierę, nie boisz się nowych wyzwań, odpowiedzialności i skoku na głęboką wodę to jesteś naszym idealnym kandydatem. Mile widziani studenci zaoczni kierunków związanych z marketingiem, zarządzaniem.

Miejsce pracy: Praca zdalna

Zadania:

• Wsparcie w działaniach marketingowych związanych z: pozycjonowaniem, promocją lokalną, reklamami AdWords

Wymagania:

• Doświadczenie w kampaniach online marketingowych lub zainteresowanie tą tematyką.

• Proaktywność

• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (głównie w piśmie)

• Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu nowych relacji

• Otwartość, entuzjazm oraz wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne

• Własny laptop do pracy

Oferujemy:

• Pracę zdalną - możesz pracować z każdego miejsca na Ziemii :)

• Przyjazną, startup’ową atmosferę pracy w młodym, dynamicznie rozwijającym się zespole

• Potężną dawkę wiedzy w obsłudze kampanii online marketingowych

• Możliwość realnego wpływu na rozwój firmy

• Wsparcie doświadczonych osób

• Pracę dla zagranicznych klientów. Większość kampanii w języku angielskim

• Możliwość bardzo szybkiego awansu dla zaangażowanych osób

• Wypłata co dwa tygodnie

• Po testowym okresie 4 tygodniowym, oferta stałej współpracy

• Wynagrodzenie 2.5k - 6k zł miesięcznie na start w zależności od posiadanego doświadczenia.

Zainteresowanych zapraszam do podesłania CV na: hr@strony123.com z tytułem „Marketer 11-2019”. W treści maila najlepiej napisać kilka zdań dlaczego powinniśmy zatrudnić wlaśnie Ciebie.

Więcej informacji o firmie: www.strony123.com

Kacper(Zobacz więcej ogłoszeń)Użytkownik od 11-2019
Dołącz plik(maksymalnie 2MB)
Przesyłanie
[Usuń]
Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
 Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcejZgłoś ogłoszenie
Łódź
Popularne