Lakierowanie zmatowiałych lamp  

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania06/09/2017
  • Lokalizacja
Lakierujemy zmatowiałe lampy (wstępne polerowanie, a potem lakierowanie). Odnowiliśmy lampy m.in. w tym Espace. Na drugim, trzecim i ostatnim zdjęciu są zmatowiałe (w nocy światła były bardzo słabe - kiepska widoczność). Na kolejnych (4 i 5) zdjęciach są już jak nowe (droga idealnie oświetlona). Wykonujemy też montaż - demontaż lamp (kolejne zdjęcia).
Ostatnie zdjęcia są od innego modelu.
Usługę wykonujemy w ciągu dwóch dni.
Koszt lakierowania jednej lampy 125,-, a koszt montażu - demontażu jest zależny od zakresu prac (od 0 zł poprzez 50 zł do 120 zł). Ta najdroższa usługa wiąże się z demontażem zderzaka, a ta średnia wiąże się z demontażem drobnych części, a gratisowa w wypadku zwykłego odkręcenia.
Wymieniamy też żarówki (zwykłe i xenonowe) oraz silniczki.
Ostatnie usługi te i inne opisujemy na:
https://www.facebook.com/lusterkapila

Zapraszamy do nas!

Firma LUSTERKA PILA mieści się w Pile na al.Powstańców Wlkp. 163 (wjazd od ul.Żwirki i Wigury, dwa razy w prawo na końcu długiego zielonego budynku, za Bego - Stal - tablice reklamowe).
Szczegóły na:
www.lusterkapila.pl


Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
 Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcejZgłoś ogłoszenie
Aleja Powstańców Wielkopolskich 163, Piła, Polska
Proponowane