Naprawa Sterownika Pompy ABS Bosch montowana w BMW E38 E39 E53 E65 E66 Gorzów 

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania28/07/2017

Przedmiotem ogłoszenia jest naprawa sterownika ABS produkowanego przez Bosch'a montowana w samochodach marki BMW w modelach:

- E38

- E39

- E53

- E65/E66


Jeśli w Twoim samochodzie nie działa ABS ( czasami działa, czasami po przejechaniu pewnej odległości przestaje działać) oraz są problemy z komunikacją sterownika ABS'u z czujnikami, po podłączeniu pod interfejs diagnostyczny są wyświetlane błedy o uszkodzonych czujnikach chociaż te sa wymienione lub sprawdzone i sprawne, to oznacza że najprawdopodobniej masz uszkodzony sterownik ABS-u. Usterka sterownika ABS przeważnie objawia się brakiem komunikacji ze sterownikiem i świecącymi kontrolkami ABS i ( ! ) w liczniku. Może również występować brak sygnału prędkości z któregoś koła pomimo sprawdzonego czujnika i instalacji.

Po demontażu części elektronicznej pompy ABS, pojazd może być normalnie użytkowany.

PRZED WYSYŁKĄ PROSZĘ O MOŻLIWIE DOBRZE ZABEZPIECZONY STEROWNIK (KARTONIK, GAZETY, WORKI ITP..) ZAKLEJ TAŚMĄ CYLINDERKI (CEWKI) TAK ABY NIE BYŁY LUŹNE.

Usługa wykonywana jest w ciągu jednego dnia roboczego.

Jest możliwość wykonania naprawy "na poczekaniu" po wcześniejszym uzgodnieniu dogodnego dla obu stron terminu.

Wysyłki realizowane są w dniu wykonania naprawy.

Na wykonaną usługę udzielam 12 miesięcznej gwarancji.

ADRES NASZEJ FIRMY:

"AUTOALARMY-ELEKTRONIKA SAMOCHODOWA"
ul. Kosynierów Gdyńskich 16
66-400 Gorzów Wlkp.

Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
 Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcejZgłoś ogłoszenie
Gorzów Wielkopolski, Polska
Proponowane
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
szlifierka szerokotasmowa houfek 630 mm  z Gorzów Wielkopolski, zobacz zdjęcie
szlifierka szerokotasmowa houfek 630 mm
LokalizacjaGorzów Wlkp. Warunki dostawy odbiór własny Koszt dostawy Pokrywa Klient Typ uruchomienia do uzgodnienia Opis UwagiSzlifierka dwuagregatowa , dwa agregaty dolne 2 x7,5 kW moc główna ,posuw 4 kW ,podnoszenie i opuszcznie 2 kW ,maszyna po remoncie ,tasma transportowa stan bardzo dobry .Nowy trzewik grafitowy .Maszyna ma ...