Stolik metalowy  

50 zł
Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania10/09/2019
  • Lokalizacja

Syndyk sprzeda z wolnej ręki w drodze konkursu ofert stolik metalowy wchodzący w skład masy upadłości Spółki Incast k/Olkusza.

Cena: 50,00 zł brutto

Oferty pisemne w cenie co najmniej równej wartości oszacowania należy składać w terminie do dnia 24 września 2019 r. za pośrednictwem poczty elektronicznej wysłanej na adres syndykjz@op.pl O ważności dotrzymania terminu złożenia oferty decyduje data wpływu oferty na wskazany adres. Przedmiot sprzedaży można oglądać w siedzibie spółki po uprzednim uzgodnieniu terminu. Kontakt: Anna Kucharek tel. 660 331 211. Regulamin konkursu ofert dostępny jest w kancelarii syndyka ul. Goldhammera 10/4, 33-100 Tarnów oraz zostanie przesłany każdemu zainteresowanemu po przesłaniu zapytania na adres mailowy syndyka.


Jacek(Zobacz więcej ogłoszeń)Użytkownik od 05-2017
Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
 Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcejZgłoś ogłoszenie
Olkusz