Glebogryzarka Polowa GZ / GRYZKA DO TRUSKAWEK ! Hit ! Altro  

7 300 zł
Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania07/05/2021
  • Na sprzedaż przezWłaściciel
  • Rok2021

Glebogryzarka GZ służy do spulchniania i wyrównywania powierzchni gruntów rolnych. Maszyna pracuje podłączona pod TUZ ciągnika i jest napędzana za pośrednictwem wału WOM zabezpieczonego sprzęgłem przeciążeniowym. Maszyna jest wyposażona w przekładnie kątową renomowanego polskiego producenta. Zęby robocze są ogólnie dostępne i mają zastosowane mocowanie „grudziądzkie”. Głębokość pracy maszyny to 120 mm. Intensywność spulchniania możemy regulować kątem uchylenia osłony oraz prędkością obrotów wału roboczego. Glebogryzarka jest pomalowana farbą proszkową. Cechy glebogryzarek altro – Solidna konstrukcja – Zabezpieczenie antykorozyjne – Szczelne obudowy przekładni i łożysk – Markowe łożyska – Stalowe nacinane przekładnie – Grudziądzkie mocowanie zębów – Koła kopiujące w opcji – Praca tylko z wałem WOM zabezpieczonym sprzęgłem UDZIELAMY RAT NA NISKI %%% TRANSPORT NA TERENIE CAŁEGO KRAJU !!!

Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
 Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcejZgłoś ogłoszenie
Rypin