Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie

PRZESUWNA HYDRAULICZNIE KOSIARKA BIJAKOWA 145 CM

6 000 zł
Dodaj takie ogłoszenie!

Oferujemy fabrycznie nowe kosiarki bijakowe (mulchery) o szerokości roboczej 145 cm

Urządzenie przystosowane jest do zawieszenia na TUZ ciągnika rolniczego, napęd kosiarki uzyskiwany jest z WOM (wałek standardowy sześciofrezowy - w zestawie) natomiast układ hydrauliczny ( siłownik dwustronnego działania do przesuwu bocznego kosiarki) zasilany jest z wyjścia hydrauliki zewnętrznej ciągnika (zasilanie i powrót).


Kosiarki bijakowe służą do skoszenia oraz jednoczesnego rozdrobnienia trawy, drobnych gałęzi, liści itp. Układ rozdrabniający stanowią młotki tnąco - bijakowe o kształcie łopatki, które pod wpływem wysokich obrotów wału roboczego ścinają i rozdrabniają materię.

Kosiarka posiada układ zawieszenia oraz przekładnię umożliwiającą współpracę z ciągnikami posiadającymi tylni TUZ oraz siłownik hydrauliczny umożliwiający boczne przesuwy aparatu tnąco - rozdrabniającego.Schemat napędu układu tnącego: przekazanie napędu z WOM na przekładnię kątową kosiarki; przekładnia przekazuje napęd za pomocą wału na przekładnię pasową; przekładnia pasowa przekazuje napęd (zwiększając obroty) na wał roboczy, na którym umocowane są noże bijakowe.


Dane techniczne

Model

EFGCH / szerokość koszenia 145cm

Typ bijaka
Łopatka 800g, 24szt
Układ zawieszenia

TUZ Kat.I oraz Kat.II

Minimalna moc ciągnika

25 KM

Napęd

WOM 540 / wałek przekazu w zestawie

Masa

325 kg

Długość przesuwu
35cm w obrębie stołu
Urządzenia są fabrycznie nowe oraz posiadają oznaczenie CE

ZACHĘCAMY DO ODWIEDZENIA NASZEJ STRONY KATALOGOWEJ:

www.polexim-online.pl


POLEXIM - Import-Eksport POLAND
NIP: 686-101-92-40
36-203 Izdebki 609
e-mail : polexim2000@o2.pl

woj. Podkarpackie
Tel/Fax 0048 13 43 99 355
Tel Kom. +48 606 358 756; +48 602 436 498


Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcej Zgłoś ogłoszenie
Izdebki 609, 36-203 Izdebki, Polska