Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie

MŁYN Z RĘBAKIEM: NOŻOWO BIJAKOWY. Silnik główny 22 kW.

28 000 zł
Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania 11/09/2017
  • Lokalizacja
  • Na sprzedaż przez Właściciel
  • Rok 2017
Jako producent, oferujemy młyn rozdrabniający (rębakomłyn) RM22kW który stanowi część linii technologicznej do produkcji pelletu lub brykietu z biomasy.

Urządzenie jest połączeniem rębaka tarczowego trzy nożowego oraz rozdrabniacza suchej (max 16 % wilg. ) materii ORGANICZNEJ.

Rozdrabnianie materiału polega na jego ścięciu w komorze nożowej przez zespół trzech noży tnących a następnie przetarciu powstałej zrębki przez sita za pomocą wirujących, stalowych młotków bijakowych.

Urządzenie po wyjęciu sit nadaje się do produkcji zrębki opałowej i może być użytkowane jako rębak.


Główne przeznaczenie: frakcjonowanie trocin (ujednolicanie trocin) , rozdrabnianie odpadów stolarnianych, rozdrabnianie wiórów, rozdrabnianie słomy oraz siana, mielenie suchej zrębki itp.

PARAMETRY

Model

RM 22kW

Wydajność

do 2000 kg/h i zależy od rodzaju rozdrabnianego materiału, jego wilgotności oraz zastosowanych sit.

Waga urządzenia

500 kg

Obsługiwane sita

otwory 3-4 mm (inne na zamówienie)

Zasilanie

380V

Silnik

Silnik główny 22 kW z osprzętem elektrycznym (kompletne uzbrojenie). Rozruch gwiazda trójkąt z możliwością starowania szybkością rozruchu biegu roboczego.

Silnik pomocniczy o mocy 3,5kW napędza pompę hydrauliczną


Układ rozdrabniający:

3 noże dwustronnie ostrzone oraz bijaki wraz z przeciw ostrzami - noże docinające).

URZĄDZENIE NALEŻY PODŁĄCZYĆ DO AKTYWNEGO ODCIĄGU PYŁÓW


Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcej Zgłoś ogłoszenie
Izdebki 609, 36-203 Izdebki, Polska