TUR ! ŁADOWACZ CZOŁOWY !! EURORAMKA!! 

8 500 zł
Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania10/05/2021
  • Na sprzedaż przezWłaściciel
  • Rok2021

Witam posiadamy w sprzedaży tury na euroramce pasujące do c330/c360/MF/ZETOR - I-sekcja hydrauliki opuszczanie i podnoszenie wysięgnika ładowacza (wpinany w tylne wyjście hydrauliki ) II-sekcja służy do sterowania narzędziem roboczym (od siebie na siebie), III-sekcja służy zaś do ścisku narzędziem roboczym (zamykanie i otwieranie np. chwytak bel, krokodyl do obornika). Udźwig - ok 700kg Wysokosc podnoszenia - 2,70m Przewody rozprowadzone są w środku ramy która posiada zaślepki serwisowe, Ładowacz posiada szybkozłącza do szybkiego pozostawienia ramy RAMA POSIADA 2 STOPNIE REGULACJI WYSOKOŚCI !!!! Zaostosowane 2 siłowniki na nrzędzie robocze, w celu zwiększenia udźwigu ładowacza Typ mocowania narzędzi roboczych: Euroramka Euroramka - łatwy system mocowania narzędzi roboczych do ładowacza czołowego - wszystko odbywa się przy pomocy jednej dźwigni. Ładowacz posiada wzmocnione siłowniki co daje większy udżwig+ 300kg, Zestaw zawiera ; -mocowanie -słupki -zestaw siłowników i przewodów hydraulicznych -złączki -gwarancje -naklejki ostrzegawcze Dostępny osprzęt; -łyżka -widły -paleciak -krokodyl -chwytak -pług śnieżny cena dotyczy ładowacza z widłami 1.2 i łyżką 1.2 na c330 / c360 / T-25 / MF dysponujemy transportem na terenie całego kraju !

Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
 Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcejZgłoś ogłoszenie
Brodnica