Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie

PIELNIK-OPSYPNIK CIĄGNIKOWY P501 SOLAN, AGROSTAL

4 550 zł
Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania 09/10/2018
  • Lokalizacja
  • Na sprzedaż przez Dealer
  • Rok 2018

WITAM WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH

PRZEDMIOTEM OGŁOSZENIA JEST PIELNIK-OBSYPNIK CIĄGNIKOWY ( bez układu kierowania) firmy SOLAN model P501, 3 sekcyjny

JESTEŚMY AUTORYZOWANYM DYSTRYBUTOREM FIRMY SOLAN

Pielnik – obsypnik ciągnikowy to wielofunkcyjne urządzenie pielęgnacyjne do upraw roślin. Może być wykorzystywane przy zabiegach odchwaszczania, spulchniania międzyrzędzi, obredlania rzędów roślin, takich, jak ziemniaki, pomidory, kukurydza, buraki, fasola, sałata, truskawki, słonecznik, tytoń, drzewka owocowe, itp. o wysokości uprawy do 60 cm, opcjonalnie 80 cm.

Pielnik składa się z samodzielnych sekcji, montowanych na belce poprzecznej. Rozstaw między sekcjami regulowany jest płynnie w zakresie od 20 cm do 90 cm, opcjonalnie do 300 cm. Maszyna dostosowana jest do różnych wymogów co do twardości gleby. Głębokość pracy zależna jest od warunków panujących w uprawie.

Maszyna ta jest dostępna w wersjach 2 - 7 sekcyjnych.

WYPOSARZENIE DODATKOWE:

- gwiazdy pielące KRESS

- wałki strunowe

- blachy osłonowe

- tarcze osłonowe

- kroje talerzowe

- talerze obsypujące

- noże kontowe

- koła bliżniak


- dozownik nawozów

- kierowanie

Zastosowanie kierownicy w pielniku - obsypniku pozwala na kontrolowanie toru jazdy maszyny niezależnie od ciągnika. Dzieki temu maszyna staje się bardziej precyzyjna, przez co eliminuje się ryzyko uszkodzenia sadzonek. Operator ma pełną kontrolę nad kierunkiem jazdy pielnika - obsypnika.

Pielnik wyposażony w dozowniki nawozu znacząco podnosi walory użytkowe maszyny. Daje możliwość jednoczesnego odchwaszczania i nawożenia upraw. Dozowniki przeznaczone są do wysiewania granulowanych i sypkich nawozów oraz innych nie zbrylonych materiałów sypkich w uprawach międzyrzędowych.

Zastosowanie dozownika nawozów w pielniku - obsypniku pozwala wysiać bardzo precyzyjną dawkę nawozów w regulowanej odległości od rośliny i jej systemu korzeniowego, co z kolei bardzo korzystnie wpływa na rozwój roślin i na oszczędności w zużyciu nawozów mineralnych (nawóz wysiewany jest w miejscu optymalnego wykorzystania go przez system korzeniowy rośliny

RATY-TRANSPORT PO UZGODNIENIU TELEFONICZNYM

FACHOWA OBSŁUGA I DORADZTWO

ZOBACZ INNE NASZE AUKCJE

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

TEL 84 689 02 08 LUB 604 115 652

511 049 440 lub 511 049 410

agrostal233@gmail.com

www.agrostal.com.pl

posiadamy szeroki asortyment maszyn komunalnych, rolniczych i sadowniczych

Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcej Zgłoś ogłoszenie
Wola Różaniecka 233, 23-420 Wola Różaniecka, Polska
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Rozsiewacz Nawozów LEJEK STRUMYK Raty-Transport cała Polska z Bilgoraj, zobacz zdjęcie
Rozsiewacz Nawozów LEJEK STRUMYK Raty-Transport cała Polska
Proszę o kontakt
Witam wszystkich zainteresowanych Przedmiotem Ogłoszenia są Fabrycznie Nowe Rozsiewacze Nawozów LEJKI STRUMYK WYPOSAŻENIE STANDARDOWE: przekładnia bezobsługowa talerz wysiewu h-17 6-cio łopatkowy dwie dźwignie z możliwością regulacji wysiewu WYPOSAŻENIE DODATKOWE: otwieranie hydrauliczne trzecia dźwigniaRATY-TRANSPORT PO UZGODNIENIU TELEFONICZNYM FACHOWA OBSŁUGA I DORADZTWO ZOBACZ INNE NAS ...
Opryskiwacz ciągnikowy 400l z Bilgoraj, zobacz zdjęcie
Opryskiwacz ciągnikowy 400l
600 zł
Sprawny. Przystosowany do pryskania malin, porzeczki i chwastów. Posiada także normalne lance.
Wspomaganie do ciągnika URSUS C360 /C360 3P/ C 4011  z Bilgoraj, zobacz zdjęcie
Wspomaganie do ciągnika URSUS C360 /C360 3P/ C 4011
2 200 zł
Ogłoszenie dotyczy nowego wspomagania do ciągnika Ursus C360 . Komplet zawiera: sprzęgło łańcuchowepodwójną dźwignię zwrotnicyorbitrol z podstawą mocującą z zaworem szokowym i przelewowympompa hydraulicznaz podstawą wzmacniany siłownik hydrauliczny z końcókami kulistymikomplet śrub montażowych i elementów złącznychpodstaw mocowania siłownika na osi ze śrubami mocującymiułożyskowana podstawa mocowa ...