WENTYLATOR WYCIĄGOWY NADMUCHOWY Kanałowy Przemysłowy Dmuchawa Turbina 

3 498 zł
Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania24/04/2019

SILNY MOCNY i PROFESJONALNY WENTYLATOR WYCIĄGOWY KANAŁOWY PRZEMYSŁOWY DMUCHAWA TURBINA WYCIĄG TROX AXO 5/630 M-D + Tłumik Drgań ( Fartuch Kołnierzowy ) GRATIS Wentylator Turbinowy został wyprodukowany w Niemieckich Zakładach Maszynowych TROX GmbH Stan techniczny FABRYCZNIE NOWY Po Przeglądzie z gwarancją WENTYLATOR TROX AXO 5/630 M-D - wydajność 4230 m3/h - ciśnienie 824 Pa - silnik 4 kW - 2880 obr/min - 400V Stan : FABRYCZNIE NOWY - 2017/2018 r. Z Dokumentacją REZERWA MAGAZYNOWA !!! Wentylator jest FABRYCZNIE NOWY i w pełni sprawny. Istnieje możliwość sprawdzenia działania WENTYLATOR PRZYSTOSOWANY JEST DO CIĘŻKIEJ PRACY PRZEMYSŁOWE - CIĄGŁEJ - MOCNY bez porównania do Chińskich "zabaweczek" ,itp. Bardzo mało używany !!! SERWISOWANY PO PRZEGLĄDZIE W Rzeczywistości wygląda jeszcze lepiej i ciekawiej niż na zdjęciach Wentylator godny uwagi !!! GORĄCO POLECAM EWIMAX Polska dostarcza rocznie ponad 3000 maszyn do Odbiorców na terenie całego kraju i Europy, zarówno dla przemysłu ciężkiego, jak i do indywidualnych odbiorców .Wszystkie oferowane przez nas maszyny i urządzenia zostały poddane przeglądom technicznym, są sprawne i gotowe do testów. Na Państwa ewentualne pytania chętnie odpowiadamy przez email: ew***x@w*.pl Nie zastanawiaj się bo może być za późno :))) pelna eferta maszyn i urządzeń na : w***********l ZADZWOŃ 517 428 399 email: ew***x@w*.pl - Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art.66 oraz art.71 Kodeksu Cywilnego.Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia. Informacje umieszczone w ogłoszeniu, służą jedynie celom informacyjnym. Nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz opisu towaru ani zapewnienia w rozumieniu art. 4 Ustawy z dnia 27 lipca 2002 roku o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej.Indywidualne uzgodnienie właściwości i specyfikacji przedmiotu następuje przy sprzedaży.

Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
 Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcejZgłoś ogłoszenie
64-330 Opalenica