Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie

POMPA BUDOWLANA Szlamowa Zatapialna Górnicza Wody Przemysłowa GRINDEX

1 698 zł
Dodaj takie ogłoszenie!

SILNA MOCNA i PROFESJONALNA
POMPA BUDOWLANA GRINDEX - dla profesionalistów

Wydajność 25 m3/h !!!

Pompa została wyprodukowana w Zakładach Maszynowych GRINDEX
Stan techniczny bardzo dobry
Po Przeglądzie z gwarancją rozruchową!
Dla profesjonalistów

Pompy zanurzalne do odwodnień firmy GRINDEX przeznaczone są przede wszystkim do odprowadzenia wody z wykopów na placach budów. Są one również szeroko stosowane w innych dziedzinach, takich jak zaopatrzenie w media, przemysł stoczniowy, wyposażenie straży pożarnej,żegluga czy marynarka wojenna.

Trwałość – Pompy GRINDEX są produkowane z myślą o trwałości z materiałów i podzespołów opracowanych pod kątem najbardziej wymagających zastosowań.
Łatwa obsługa – pompy GRINDEX są lekkie i łatwe w obsłudze.
Minimalne przestoje – Wyjątkowy układ uszczelnień pozwala na przeprowadzenie efektywnej, szybkiej konserwacji w miejscu pracy. W ciągu kilku minut można wymienić uszczelki, wirniki i inne części. Przygotowane szczeliny i gniazda ułatwiają oddzielanie różnych części pompy.
Niskie koszty utrzymania – Efektywne kosztowo układy uszczelnień, modułowa konstrukcja i minimalne zapotrzebowanie na konserwację przekładają się na niskie koszty utrzymania.

Moc Pmax ok 1.2 kW
Rok produkcji: 2009r.
Zadsilanie : 230 V
5 A
1 faza
Hmax 12 m
Qmax 7 L/s
Częstotliwość: 50 Hz
Przyłącze na Wąż strażacki

SERWISOWANA
PO PRZEGLĄDZIE

Pompa Godna Uwagi

GORĄCO POLECAM

EWIMAX Polska dostarcza rocznie ponad 3000 maszyn do Odbiorców na terenie całego kraju i Europy, zarówno dla przemysłu ciężkiego, jak i do indywidualnych odbiorców .Wszystkie oferowane przez nas maszyny i urządzenia zostały poddane przeglądom technicznym, są sprawne i gotowe do testów. Na Państwa ewentualne pytania chętnie odpowiadamy przez email: ewimax@wp.pl

Nie zastanawiaj się bo może być za późno :)))

pelna eferta maszyn i urządzeń na :

www.EWIMAX.pl

ZADZWOŃ 517 428 399

email: ewimax@wp.pl

-

Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art.66 oraz art.71 Kodeksu Cywilnego.Sprzedający nie odpowiada za ewentualne
błedy lub nieaktualność ogłoszenia. Informacje umieszczone w ogłoszeniu, służą jedynie celom informacyjnym. Nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu
Cywilnego oraz opisu towaru ani zapewnienia w rozumieniu art. 4 Ustawy z dnia 27 lipca 2002 roku o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej.
Indywidualne uzgodnienie właściwości i specyfikacji przedmiotu następuje przy sprzedaży.

Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcej Zgłoś ogłoszenie
Opalenica, Polska