Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie

Giętarka mechaniczna do prętów , zaginarka do prętów zbrojonych max. 36 mm-najmocniejsza na rynku

10 950 zł
Dodaj takie ogłoszenie!

Giętarka mechaniczna B 36 przeznaczona jest do gięcia prętów zbrojeniowych o przekroju kołowym, sześciokątnym, prostokątnym, kwadratowym lub wiązki prętów ze stali węglowej i stopowej. Ma zastosowanie bezpośrednio na placach budów, w magazynach stali, zbrojarniach, a także w zakładach poza przemysłem budowlanym. Pręty mogą być gięte pojedynczo lub w wiązkach. Giętarka sterowana jest za pomocą pedała nożnego.
Dane techniczne:
– jakość stali / gięcie (1 szt.):
a) 45 kg/mm2 – fi 36 mm
b) 65 kg/mm2 – fi 32 mm
c) 85 kg/mm2 – fi 26 mm
– jakość stali / gięcie (2 szt.):
a) 45 kg/mm2 – fi 20 mm
b) 65 kg/mm2 – fi 18 mm
c) 85 kg/mm2 – fi 14 mm
– moc silnika: 3 kW
– zasilanie: 400 V
Wymiary gabarytowe:
– długość: 92 cm
– szerokość: 80 cm
– wysokość: 88 cm
– ciężar: 350 kg
Cena netto 10 950 zł
Oryginalna giętarka GMS. Niezawodność i jakość.
Dostępna od ręki.
Cena netto 10 950 zł

Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcej Zgłoś ogłoszenie
Gorzów Wielkopolski
Popularne