Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Podejmę pracę handel międzynarodowy, sklep internetowy, agencja reklamowa z Mokotów, zobacz zdjęcie
Podejmę pracę handel międzynarodowy, sklep internetowy, agencja reklamowa
Podejmę pracę na cały etat. Mam wykształcenie wyższe ekonomiczne.Jestem skrupularna, samodzielna, mam doświadcenie pracy w księgowośći oraz w sprzedaży internetowej. Posiadam umiejętności efektywnie zarządzać zespołem. Znajomość języków obcych. Szukam pracę w obszarach: handel międzynarodowy(import, eksport) lub agencja reklamowa.Zapraszam do kontaktu w celu uzyskania więcej informacji.
Szukam: kelnerka, tłumacz, hostessa, modelka do teledysku, fotomodelka z Mokotów, zobacz zdjęcie
Szukam: kelnerka, tłumacz, hostessa, modelka do teledysku, fotomodelka
Witam  poszukuję pracy. Jako kelnerka, hostessa. Mam wieloletnie doświadczenie. Tłumaczenie polsko-rosyjski-angielski.Języki: angielski, polski, rosyjski, niemiecki.Interesują mnie zlecenia: fotomodelka, aktorka (teledysk). Chętnie wezmę udział w teledysku TFP - promowanie wizerunku.Zapraszam do kontaktu :) Luba

PROWADZENIE SOCIAL MEDIA - podejmę współpracę / faktura VAT 

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania24/09/2020
  • Lokalizacja

Podejmę się prowadzenia działań z zakresu Social Media/ PR/Marketing. Mam 6 lat doświadczenia w Pr i marketingu oraz prawie 4 lata w SM. Współpracuję z wydawnictwami, influencerami, realizuję wysyłki kreatywne do influencerów.


Tworzę kompleksowe treści: grafiki, zdjęcia, teksty z dużym naciskiem na estetykę dostosowaną do grupy odbiorców. Mam doświadczenie głownie w branżach: fashion, beauty ( w tym salony kosmetyczne i SPA) oraz wnętrzarskiej. Zainteresowanych proszę o kontakt, chętnie prześlę swoje portfolio.


Załączone do ogłoszenia zdjęcia są mojego autorstwa.Wystawiam fakturę VAT!

Kamila(Zobacz więcej ogłoszeń)Użytkownik od 08-2020