Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Specjalista ds. marketingu internetowego z Lublin, zobacz zdjęcie
Specjalista ds. marketingu internetowego
Szukam pracy. Mam 5 lat doświadczenia w ecommerce, znam bardzo dobrze procesy biznesowe z zakresu e-commerce (sklep internetowy) . Biegle obsługuję komputer, więc moge pomóc w pracach biurowych i prowadzić stronę internetową, uruchomienia/zarządzania/optymalizacja strony(sklepu) internetowej, skutecznie prowadzić facebook, instagram, google+, twitter. Konsultacje na temat wszystkich spraw е-market ...
GRAFIK szuka pracy stałej lub współpracy zdalnej
Grafik komputerowy z 5 letnim doświadczeniem w pracy jako freelancer szuka zleceń lub podejmie stałą pracę. REALIZUJĘ: - opracowywanie projektów identyfikacji wizualnej: (logotyp, wizytówka, papier firmowy, koperta firmowa i inne); - projektowanie i skład: plakatów, ulotek, folderów, okładek książek, banerów, billboardów; - projektowanie elementów e-marketingu: grafiki dedykowane na portale ...

Konferansjer na każdą imprezę!

Dodaj takie ogłoszenie!
Jestem energicznym, uśmiechniętym konferansjerem z bogatym i wszechstronnym doświadczeniem-od 2001 roku mam za sobą setki prowadzonych imprez w Polsce i nie tylko. Jako absolwent Studia Aktorskiego LART, posiadam podstawowe narzędzia warsztatowe do tego rodzaju pracy. Kreatywność i szybkość reakcji na zmianę scenariusza z A na B i radiowy baryton to moje znaki firmowe.
Wytwarzam pozytywne wibracje za pomocą mikrofonu, uwielbiam swoją pracę a dzięki niej staram się powodować pozytywne reakcje publiczności-"odpalenie" optymizmu w ludziach jest moją misją :) Więcej informacji, zdjęć oraz próbka głosu po skontaktowaniu się ze mną, zatem pisz i dzwoń, jeśli nie odbieram: wyślij sms-serdecznie zapraszam!