Pomocnik magazyniera (praca dla Niepełnosprawnych)

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania10/09/2020
  • Lokalizacja
  • Ogłaszane przezFirma/Agencja
  • Rodzaj pracyPełny etat
  • Rodzaj umowyUmowa o pracę

HRQ Ability Sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia posiadającą certyfikat potwierdzający wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 22808.

Obecnie dla naszego partnera poszukujemy kandydata na stanowisko: Pomocnik magazynu

Zadania:

  • Załadunek i rozładunek towaru
  • Prace pomocnicze w magazynie

Wymagania:

• orzeczenie o stopniu niepełnosprawności - mile widziane

• rzetelność i uczciwość

• książeczka do celów sanitarno - epidemiologicznych

Oferujemy:

• umowę o pracę na pełen etat

• praca od poniedziałku do piątku - wolne weekendy

• praca w stałych godzinach, na dwie zmiany

Administratorem danych osobowych jest HRQ Ability Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (31-411) przy ul. Nad Strugą 7. W przypadku wyrażenia przedmiotowej zgody, Pani\Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu związanym z prowadzeniem procesu rekrutacyjnego.

Dane osobowe mogą być udostępnione na rzecz potencjalnych pracodawców oraz przekazane - w oparciu o przepisy prawa - upoważnionym podmiotom. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne. Wyrażona przez Panią/Pana zgoda może zostać wycofana w każdym momencie. Oświadczenie o wycofaniu zgody na przetwarzanie danych osobowych, należy kierować na adres mailowy lub do najbliższego biura HRQ Ability Sp. z o.o.

joanna(Zobacz więcej ogłoszeń)Użytkownik od 11-2019