Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Pracownik Magazynu, lekkie paczki, miła atmosfera, 8-16, umowa, bielany
Spółka Akcyjna z ponad 20 letnim doświadczeniem, pracująca na rynku Straży Pożarnej poszukuje uczciwego, pracowitego, sumiennego i pomysłowego pracownika magazynu.oczekiwania:doświadczenie w pracy z towarami małymi i średnimi (średnia paczka ok 10-15kg)doświadczenie w czytaniu i realizowaniu dokumentów WZ / PZ pozytywne nastawienia do pracy mile widziane uprawnienia na wózek widłowy mile widziany ...

Praca na magazynie - (dodatkowa), dla studentów, elastyczne godziny pracy

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania 17/06/2019
  • Lokalizacja
  • Ogłaszane przez Osoba prywatna
  • Rodzaj pracy Dorywcza/Tymczasowa
  • Rodzaj umowy Inne

Firma Rx-Polska s.c. z siedzibą w Warszawie (dzielnica Bielany) szuka pracownika (studenta) dla pracy dorywczej na magazynie. Praca fizyczna (paczki około 30 kg). Zakres obowiązków: * Rozkładnie towaru na półki (prace porządkowe) * Przeprowadzenia inwentaryzacji Towar - elementy stalowe Czas pracy: pn-pt: 8:30 - 16:30 (elastyczny grafik pracy, który można dostosować do swojej dyspozycyjności) Stawka - 14,00zł netto / 1 h. CV prosimy przesyłać za pośrednictwem portalu. Proszę o dołączanie do wiadomości zgody na przetwarzanie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”