Magazyn - praca przy pakowaniu lekkiego towaru

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania20/05/2020
  • Lokalizacja
  • Ogłaszane przezFirma/Agencja
  • Rodzaj pracyPełny etat
  • Rodzaj umowyUmowa zlecenie

Poszukujemy energicznej osoby do pomocy na magazynie.

Oczekiwania:

  • obsługa komputera (pakiet MS Office)
  • Skrupulatność, uczciwość, dokładność oraz zaangażowanie i motywacja do pracy,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • Dyspozycyjność (od poniedziałku do piątku, ewentualnie praca w weekend max 1 w miesiącu)
Obowiązki:
  • kompletowanie zamówień
  • pakowanie przesyłek do wysyłki
  • udział w pracach inwentaryzacyjnych
  • współpraca z z innymi działami firmy

Oferujemy:
pracę od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16.00
pracę w domowej i miłej atmosferze
zarobki adekwatne od zaangażowania i doświadczenia

UWAGA!

Miejsce pracy: Kolonia Porosły (dojazd 1 linią autobusu 103)

W związku z wejściem RODO prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia procesu rekrutacji, zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922 z późn. zm.)."

Dołącz plik(maksymalnie 2MB)
Przesyłanie
[Usuń]
Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
 Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcejZgłoś ogłoszenie
Białystok