Łóżko metalowe wzór -13J- od polskiego producenta Lak System. Łóżko pod materac, w komplecie stelaż 

863 zł
Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania19/03/2014
Każde łóżko metalowe Lak System jest produktem regionalnym z certyfikatem jakości Geoparku Krainy Wygasłych Wulkanów. W całości wykonywane jest ręcznie u podnóża Sudetów, a produkcję rozpoczynamy z chwilą przyjęcia zamówienia od naszych Klientów.

Łóżko dostępne na szerokość: 80, 90, 100, 120, 140 cm
Łóżko dostępne na długość: 180, 190, 200, 210 cm

Podana w ogłoszeniach cena dotyczy najmniejszego rozmiaru łóżka. Ogłoszenie nie jest ofertą w rozumieniu przepisów KC. Prosimy sprawdzić aktualną cenę w naszym sklepie: www.laksystem.pl lub telefonicznie: +48 730777125. Warunki współpracy handlowej znajdą Państwo na stronie www.laksystem.eu

Łóżko metalowe wzór 13 z serii "J" to pełnowymiarowe łóżko metalowe w nowoczesnej i modnej stylistyce. Wyróżnia je wyróżnia niski front (przynóże) pozwalający na jeszcze większe możliwości aranżacyjne sypialni. Łóżko wykonane jest z wysokogatunkowej polskiej stali. Metalowa rama składa się z czterech elementów skręcanych ośmioma śrubami, co sprawia, że konstrukcja łóżka jest bardzo solidna i wytrzymała. Nogi wezgłowia i przynóża wykonane są z okrągłego profilu o średnicy 27 mm, zaś poprzeczne szczeble z profili o średnicy 21 mm i 17 mm. Motywy dekoracyjne stanowią koła z pręta 12 x 12 mm.
Nogi łóżka zakończone od dołu zatyczkami z tworzywa chroniącymi podłogę przed zarysowaniem. Łóżko w komplecie z drewnianym stelażem pod materac. Listwy stelaża nie wymagają żmudnego przykręcania do kątowników.

Dane techniczne:
Pochodzenie (kraj produkcji): POLSKA.
Wykonanie: łóżko spawane ręcznie. Wszystkie spawy zamknięte, oszlifowane. Łóżko malowane metodą proszkową.
Materiał: stal 100%. Nogi łóżka o średnicy 2,7 cm i grubości stali 2 mm. Wytrzymała i trwała rama wykonana z równoramiennych kątowników o szerokości 4 cm i grubości prawie pół centymetra.
Wysokość elementów konstrukcji: wezgłowie: 76 cm, przynóże: 36 cm, od podłogi do ramy (prześwit pod łóżkiem): 22 cm.

Spód pod materac: stelaż prosty z listew drewnianych (1 szt.) / stelaż podwójny dzielony (2 szt.) dla łóżek o szerokości od 140 cm wzwyż.
Dodatkowe wzmocnienie: wspornik z piątą nogą (tylko do łóżek o szerokości od 120 cm wzwyż).
Sposób montażu: połączenie śrubowe, ilość śrub: 8 szt.- łóżka otwarte, 4 szt.- sofy.

Produkt sprzedawany bez materaca.
Gwarancja 2 lata


Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
 Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcejZgłoś ogłoszenie
Lubiechowa, Polska