Łóżka metalowe do sypialni WZÓR 8 - producent Lak System 

1 039 zł
Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania19/02/2014
Dostępne rozmiary łóżka od 80 do 160x200 cm Uwaga. Podana w ogłoszeniu cena dotyczy najmniejszego rozmiaru łóżka.
Ogłoszenie nie jest ofertą w rozumieniu art. 66 KC. Prosimy sprawdzić aktualność cen na naszych stronach: www.laksystem.pl www.laksystem.eu lub telefonicznie: 730-777-125

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu metalowe łóżko z elementami kutymi wzór 8. Jest to wersja bez tylnej ścianki - oparcia. Łóżko z tylną ścianką tworzącą sofę oznaczone jest jako 8 "S".

Prezentowane łóżko nawiązuje stylistyką do barokowych wnętrz. Zastosowany w nim motyw kuty w postaci półkolistych zakończeń oraz przekuwek nadaje niepowtarzalny charakter, który podkreślają szyszki wieńczące nogi łóżka. Unikalny wzór naszego łóżka, jak zawsze, koresponduje ze stabilną konstrukcją ramy pod materac, którą tworzą dwa kątowniki 40x40.

Łóżko wykonane jest z wysokogatunkowej polskiej stali. Metalowa rama składa się z czterech elementów skręcanych śrubami, co sprawia, że konstrukcja łóżka jest bardzo solidna i wytrzymała. Nogi wezgłowia i przynóża wykonane są z okrągłego profila o średnicy 27 mm, zaś poprzeczki z profila o średnicy 21 mm. Motywy dekoracyjne stanowią półkoliste zakończenia oraz przekuwki, wypełnienie pręt pełny kwadratowy 12x12 mm..
Dodatkowo w łóżkach w rozmiarze od 120x200 cm wzwyż zastosowano wspornik i piątą stopkę podtrzymującą materac. Drewniany stelaż gratis!

Wymiary (odległości skrajne):
Wysokość wezgłowia - ok. 84 cm.
Wysokość przynóża - ok. 50 cm.
Wysokość od podłogi do materaca - ok. 22 cm
Szerokość konstrukcji + 3.5 cm do szerokości pod materac,
długość konstrukcji + 7 cm do długości pod materac.
Z uwagi na spawanie ręczne należy przyjąć tolerancję do 1 cm.

Do każdego łóżka dodajemy drewniany stelaż gratis. Materac mogą Państwo zakupić w naszym Sklepie w dziale materace. Wysyłka materaca gratis. Bezpieczna przesyłka Aby zminimalizować ryzyko uszkodzenia paczki w drodze do Klienta, przesyłki wielkogabarytowe, w tym łóżka metalowe malowane proszkowo wymagają specjalnego traktowania i szczególnej ochrony. W tym celu opracowaliśmy 4-stopniowy system pakowania, który pozwala praktycznie wyeliminować typowe uszkodzenia mechaniczne w transporcie. Ze względów logistycznych każde łóżko metalowe Lak System pakowane jest w dwie paczki. Pozwala to nawet jednej osobie poradzić sobie z przemieszczeniem pakunku. Montaż Montaż łóżka jest bardzo prosty i polega na skręceniu czterech elementów konstrukcji dostarczonymi śrubami w ilości 8 szt. (w przypadku sof - 4 szt.) Zastosowanie odpowiednio mocnych i wytrzymałych materiałów oraz połączenie elementów łóżka śrubami daje gwarancję, że będzie ono stabilne, a każdorazowe zdemontowanie nie spowoduje, że łączenia zostaną poluzowane i łóżko zacznie skrzypieć bądź piszczeć. Malowanie proszkowe Wszystkie łóżka malowane są w naszej lakierni proszkowej Lak System. Oferujemy szeroką gamę kolorów i struktur, w tym kolory antyczne oraz z połyskującymi refleksami. Kolory mogą Państwo zobaczyć na w naszym Sklepie internetowym. Oprócz łóżek malujemy na życzenie Klientów dostarczone elementy metalowe oraz zajmujemy się kompleksową renowacją felg samochodowych. Ważne! 1. Realizacja do 9 dni roboczych. 2. Wysyłka gratis 3. O wysyłce informujemy SMSem w dniu nadania paczki (na dzień przed dostarczeniem). Dostawę zapewnia DHL Kontakt: Grupa Lak System | łóżka metalowe 59-540 Lubiechowa, ul. Długa 20, dolnośląskie Dział sprzedaży (składanie zamówień): tel. 730-777-125
Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
 Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcejZgłoś ogłoszenie
Lubiechowa, Polska