Łóżko rehabilitacyjne VERMEIREN LUNA BASIC 2 medyczne 4funkcyjne NOWE 

2 500 zł
Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania20/09/2017

Łóżko rehabilitacyjne VERMEIREN LUNA BASIC 2 medyczne 4-funkcyjne NOWE

Luna Basic 2 jest nową wersją podstawowego łóżka do opieki domowej sterowanego pilotem . VERMEIREN będąc świadomym i odpowiedzialnym producentem wsłuchał się w sugestie i opinie zarówno użytkowników jak również pracowników wypożyczalni oraz sklepów medycznych i dopasował nową wersję do ich wymagań. Wysoki standard jakościowy i funkcjonalny sprawia , że LUNA Basic 2 jest doskonałym łóżkiem wspierającym proces pielęgnacji i rehabilitacji oraz podnosi jakość życia osób leżących.
Barierki opuszczają się poniżej poziomu ramy leża. Bardzo ważna cecha , która ułatwia wstawanie i siadanie pacjenta na łóżko oraz poczucie komfortu.
Oprócz możliwości płynnej regulacji poszczególnych segmentów leża oraz wysokości łóżko posiada funkcję zawieszenia leża w dwóch pozycjach wyjściowych ; 33cm dla osób niskiego wzrostu oraz 40 cm dla osób wysokich.


Funkcje:
- Leże cztero-segmentowe,
- płynna regulacja wysokości leża na pilota,
- pozycja anty-trendelenburga,(możliwość pół pionizacji pacjenta, zapobieganie przykurczom mięśni grupy kulszowo goleniowej i podudzia)
- płynna regulacja kąta nachylenia wezgłowia na pilota,
- płynna regulacja kąta nachylenia segmentu uda na pilota,
- manualna regulacja kąta nachylenia segmentu łydki,
- siłowniki LINAK,
- obudowa w kolorze drzewa bukowego,
- wysięgnik i barierki na wyposażeniu,
- leże drewniane,
- leże można zawiesić w dwóch pozycjach: wyżej i niżej,

Dane techniczne:

Wymiary leża (szerokość x długość): 90 - 200 cm
Wymiary zewnętrzne (szerokość x długość): 103 - 217 cm
Regulacja wysokości leża: 33- 80 cm
Kąt nachylenia zagłówka: 83
Kąt nachylenia podnóżka: 20
Max obciążenie: 175 kg

Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
 Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcejZgłoś ogłoszenie
Zagórska 17B, Kielce, Polska
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Łóżko ortopedyczne , Kielce z Kielce, zobacz zdjęcie
Łóżko ortopedyczne , Kielce
1 600 zł
Profesjonalne i nowoczesne łóżko medyczne PCC standard holenderskiej firmy Spring Produkties Łóżko rehabilitacyjne PCC 4 funkcyjne i z 4 segmentowym leżem. Łóżko rehabilitacyjne sterowane pilotem przystosowane do opieki nad chorym z barierkami bocznymi. Elementy łóżka są całkowicie odporne na ścieranie w trakcie użytkowania bądź mycia. Funkcje łóżka: 1. Podnoszon ...