Łóżko niemiekiego producenta BURMEIER ARMINIA ... nowe 2 lata gwarancji 

3 490 zł
Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania03/08/2017
ŁÓŻKO REHABILITACYJNE ARMINIA III Łóżko rehabilitacyjno-pielęgnacyjne ARMINIA powstało nie tylko z myślą o osobach niepełnosprawnych, ale przeznaczone jest również dla osób starszych. Zastosowanie dużej ilości drewna pozwoliło zabudować siłowniki elektryczne dzięki temu ARMINIA stała się bardziej meblem aniżeli urządzeniem do rehabilitacji i opieki. Dbałość o szczegóły wykonania łóżka, wykończenia w kolorze jasnego buku nadają wnętrzu domowej atmosfery. Leże Arminii ma budowę czteroczłonową , wykonane jest ze stali lakierowanej proszkowo w kolorze zbliżonym do wykończeń drewnianych. Wypełnienie leża wykonane jest z klepek drewnianych sprężynujących lub opcjonalnie z płaskownika stalowego lakierowanego. Poprzez zastosowanie szeregu siłowników elektrycznych sterowanych za pomocą pilota przewodowego możemy dowolnie skonfigurować ustawienia łóżka. Arminia w celu poprawy bezpieczeństwa użytkowania wyposażona została w regulowane drewniane listwy boczne zapobiegające wypadnięciu pacjenta oraz wysięgnik z trójkątem. DANE TECHNICZNE:· Masa własna 102 kg.· Bezpieczne obciążenie robocze 185 kg.· Szerokość całkowita 101 cm.· Długość całkowita 220 cm.· Elektryczna regulacja oparcia pleców 0 – 70º· Elektryczna regulacja uda 0 – 45º· Elektryczna regul.kąta nachylenia leża· względem podłogi 0 – 15º· Funkcja antytrendelenburga· Leże czterosegmentowe z listew drewnianych sprężynujących· odpornych na działanie środków dezynfekujących· (opcjonalnie-z płaskownika metalowego lakierowanego· proszkowo w kolorze ramy).· Wymiary leża 90 x 200· Regulacja wysokości leża 40 - 80 cm.· Pilot z selektywną blokadą funkcji.· Kółka antystatyczne z blokadą , o średnicy 10 cm.· Wykończenia drewniane w kolorze BUK.· Wysięgnik z trójkątem należy do wyposażenia standard Realizujemy dofinansowania z PCPR / MOPS / GOPS / PFRON Opcje dostawy:Wysyłka kurierska. Nasz transport z montażem ustalany indywidualnie. UWAGA ! Łóżko rehabilitacyjne spakowane jest na palecie a pracownik firmy kurierskiej nie składa sprzętu.
Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
 Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcejZgłoś ogłoszenie
Aleksandrów Łódzki, Polska