Lokal Zgorzelec 1104m2 (nr: 705/3877/OOS) 

2 900 000 zł
Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania26/08/2020
  • Do wynajęcia przezAgencja
  • Wielkość (m2)1104
Stylowy budynek biurowo-administracyjny wraz z zabudowaniami w centrum Zgorzelca. Nieruchomość zabudowana budynkiem biurowo-mieszkalnym,magazynowym, garażowym. Bud.biurowy w kształcie litery L,niepodpiwniczony, z zapleczem socjalnym i salą konferencyjną, posiada część zabytkową(sklepienia łukowe oraz stropy na belkach drewnianych). Teren ogrodzony z bramą otwieraną elektrycznie. Teren monitorowany, utwardzony kostką i betonem, w części trawniki, drzewa i krzewy ozdobne. Więcej ofert znajdziesz na naszej stronie www.polnoc.pl Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny. Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości. Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Numer oferty w biurze: 705/3877/OOS
Lokalizacja: Dolnośląskie, Zgorzelecki, Zgorzelec

Ogłoszenie dodane za pomocą Trimo.pro
Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
Zgłoś ogłoszenie
Zgorzelec, Zgorzelec, zgorzelecki
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Sala do wynajęcia na imprezy okolicznościowe w okolicy Zgorzelca z Zgorzelec, zobacz zdjęcie
Sala do wynajęcia na imprezy okolicznościowe w okolicy Zgorzelca
600 zł
Wynajmę sale na imprezy okolicznościowe (urodziny, chrzciny, śluby) lub pokazy firmowe na 120 osób.Możliwość prowadzenia imprezy zamkniętej oraz normalnej obsługi sali barowo-restauracyjnej.Sala znajduje się w Ruszowie, 30km od Zgorzelca (podobna odległość od Żar, Żagania i Bolesławca).Media: prąd, gaz, woda, internet.Cena do uzgodnienia po uprzednim kontakcie telefonicznym.W celu zobaczenia obiek ...