Przestronny lokal Bliska Wola MPZP OŚWIATA 350m 

36 750 zł
Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania25/11/2020
  • Lokalizacja
  • Do wynajęcia przezAgencja
  • Wielkość (m2)350
Narożny lokal 350m Bliska Wola

Oferowany lokal o powierzchni 350m2 znajduje sie przy ul.Ordona, pomiędzy osiedlami Bliska Wola i Vis-a-vis Wola.

Do lokalu w cenie najmu przynależą cztery miejsca postojowe przed samym lokalem do wyłącznej dyspozycji najemcy oraz trzy komórki lokatorskie na poziomie garażu jako dodatkowy magazyn.

Lokal ma świetną, narożną ekspozycję i znajduje się pomiędzy dwoma nowymi, bardzo dużymi osiedlami - Bliska Wola (5.000 mieszkań) oraz Vis-a-vis Wola (500 mieszkań).

W promieniu 300m od lokalu będzie mieszkało ok. 15000 osób (ponad 5500 lokali), co tworzy olbrzymi rynek wewnętrzny.

Na końcu ulicy powstaje ośmiopiętrowy biurowiec o powierzchni biurowej 13.500m2, co tworzy dodatkowy popyt na handel i usługi ze strony najemców powierzchni biurowej, tym bardziej, że dojazd do biurowca będzie możliwy tylko drogą wzdłuż oferowanego lokalu.

Osiedle Bliska Wola znajdujące się dokładnie naprzeciwko lokalu to 5.000 mieszkań, co tworzy niepowtarzalny potencjał dla rozwoju popytu dla handlu i usług.

W odległości 200m od lokalu powstaje Bliska Wola Tower - największy budynek mieszkalny w Warszawie (92m wysokości) mieszczący 1.500 mieszkań.

Mimo imponującej wielkości osiedla Bliska Wola oferowana jest niewielka ilość lokali usługowych - tylko od zewnętrznej strony osiedla, w związku z tym konkurencja ze strony najemców lokali usługowych jest mocno ograniczona.

Wysokość lokalu to 438cm.

Miesięczny czynsz najmu:

105 zł / m2 + media wg. Zużycia

Do lokalu w cenie najmu przynależą cztery miejsca postojowe przed samym lokalem do wyłącznej dyspozycji najemcy oraz trzy komórki lokatorskie na poziomie garażu jako dodatkowy magazyn.

Lokal dostępny od zaraz.

Numer oferty w biurze: HH-LW-569734057
Lokalizacja: Mazowieckie, Warszawa, Wola, Juliana Konstantego Ordona

Ogłoszenie dodane za pomocą Trimo.pro
Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
Zgłoś ogłoszenie
Juliana Konstantego Ordona, Wola, Warszawa
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Lokal narożny Bliska Wola 270m - MPZP oświata !!! z Wola, zobacz zdjęcie
Lokal narożny Bliska Wola 270m - MPZP oświata !!!
29 700 zł
WILSONS NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNE Do wynajęcia lokal o łącznej powierzchni 270m2 znajduje sie przy ul.Ordona, pomiędzy osiedlami Bliska Wola i Vis-a-vis Wola. STANDARD:- 4 miejsca postojowe w cenie najmu,- 3 komórki lokatorskie na poziomie garażu jako dodatkowy magazyn,- lokal jest narożny co zapewnia dobrą widoczność,- 438cm wysokości.Lokal znajduje się pomiędzy dwoma nowymi, bardzo dużymi osiedla ...
Biuro na dwóch ostatnich piętrach z Wola, zobacz zdjęcie
Biuro na dwóch ostatnich piętrach
42 295 zł
Powierzchnia biurowa na 5 i 6 piętrze połączona wewnętrznymi schodami i własnym tarasem. Budynek: Nowoczesny budynek biurowy położony w kompleksie budynków biurowych na warszawskiej Woli przy ul. Młynarskiej. Kameralna okolica. Optymalne położenie pod względem komunikacyjnym, kilka minut samochodem do centrum oraz dostęp do środków komunikacji miejskiej (autobusy i tramwaje). Budynek zapewnia prz ...
Lokal Warszawa Wola 150m2 (nr: BRZ-LW-137927-46) z Wola, zobacz zdjęcie
Lokal Warszawa Wola 150m2 (nr: BRZ-LW-137927-46)
6 457 zł
Informacja o dostępnych powierzchniach do wynajęcia w budynku biurowo- magazynowym przy ul. Ostroroga. Powierzchnia biurowa 150 (4 pokoje, 2x WC, kuchnia) lub 200 m 2 (6 pokoi 3x WC, kuchnia) na 2 piętrze z bezpośrednim wejściem i oddzielną klatką schodową . C zynsz-35zł/m 2 + opłaty eksploatacyjne 10zł/m 2 + energia elektryczna i woda podlicznik +VAT Powierz ...