Duży, narożny lokal Bliska Wola MPZP OŚWIATA 417m 

39 600 zł
Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania25/11/2020
  • Lokalizacja
  • Do wynajęcia przezAgencja
  • Wielkość (m2)417
Narożny lokal 417m Bliska Wola

Oferowany lokal o powierzchni 417m2 znajduje sie przy ul.Ordona, pomiędzy osiedlami Bliska Wola i Vis-a-vis Wola.

Do lokalu w cenie najmu przynależą cztery miejsca postojowe przed samym lokalem do wyłącznej dyspozycji najemcy oraz trzy komórki lokatorskie na poziomie garażu jako dodatkowy magazyn.

Lokal ma świetną, narożną ekspozycję i znajduje się pomiędzy dwoma nowymi, bardzo dużymi osiedlami - Bliska Wola (5.000 mieszkań) oraz Vis-a-vis Wola (500 mieszkań).

W promieniu 300m od lokalu będzie mieszkało ok. 15000 osób (ponad 5500 lokali), co tworzy olbrzymi rynek wewnętrzny.

Na końcu ulicy powstaje ośmiopiętrowy biurowiec o powierzchni biurowej 13.500m2, co tworzy dodatkowy popyt na handel i usługi ze strony najemców powierzchni biurowej, tym bardziej, że dojazd do biurowca będzie możliwy tylko drogą wzdłuż oferowanego lokalu.

Osiedle Bliska Wola znajdujące się dokładnie naprzeciwko lokalu to 5.000 mieszkań, co tworzy niepowtarzalny potencjał dla rozwoju popytu dla handlu i usług.

W odległości 200m od lokalu powstaje Bliska Wola Tower - największy budynek mieszkalny w Warszawie (92m wysokości) mieszczący 1.500 mieszkań.

Mimo imponującej wielkości osiedla Bliska Wola oferowana jest niewielka ilość lokali usługowych - tylko od zewnętrznej strony osiedla, w związku z tym konkurencja ze strony najemców lokali usługowych jest mocno ograniczona.

Wysokość lokalu to 438cm.

Miesięczny czynsz najmu:

105 zł / m2 + media wg. Zużycia

Do lokalu w cenie najmu przynależą cztery miejsca postojowe przed samym lokalem do wyłącznej dyspozycji najemcy oraz trzy komórki lokatorskie na poziomie garażu jako dodatkowy magazyn.

Lokal dostępny od zaraz.

Numer oferty w biurze: HH-LW-193179254
Lokalizacja: Mazowieckie, Warszawa, Wola, Juliana Konstantego Ordona

Ogłoszenie dodane za pomocą Trimo.pro
Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
Zgłoś ogłoszenie
Juliana Konstantego Ordona, Wola, Warszawa
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Wynajmę 52m2 apteka, kosmetyka, kawiarnia, WOLA z Wola, zobacz zdjęcie
Wynajmę 52m2 apteka, kosmetyka, kawiarnia, WOLA
4 446 zł
WILSONS NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNEDo wynajęcia lokal narożny o powierzchni 52,30m2 położpny na Woli, pomiędzy osiedlami Bliska Wola i Vis-a-vis Wola.Lokal można połączyć z sąsiednim lokalem o pow. 53,16m2 i można wówczas wynająć lokal o łącznej powierzchni ok. 105,5m2OPIS:- w ciągu handlowym lokali usługowych - lokal narożny z dużymi witrynami - od podłogi do sufitu - miejsce na reklamę- lokal wykoń ...
Lokal z witryną modne miejsce z Potencjałem z Wola, zobacz zdjęcie
Lokal z witryną modne miejsce z Potencjałem
7 000 zł
Do wynajęcia Lokal handlowo-usługowy na MODNEJ Bliskiej Woli - pow. 66 m2 / 140 m2Lokalizacja - ul. Kasprzaka / Al. Prymasa TysiącleciaLokal na PARTERZE Z PRZESTRONNYMI WITRYNAMI* Bardzo duży potencjał lokalnych klientów (w budynku znajduje się 400 mieszkań , a na całym Osiedlu mieszka ok 8 000 osób!)* Duży ruch pieszy - lokal parterowy przy wejściu na nowoczesne osiedle* W pobliżu doskonała komun ...