Piękna Sala Zabaw 

7 429 zł
Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania14/10/2020
  • Do wynajęcia przezAgencja
  • Wielkość (m2)302
IZABELA ŁUKAŃKO Agent prowadzący Tel. +48 509 668 679 Witam, Do przekazania gotowy biznes w Suchej Beskidzkiej. Znajduję się w Pawilonie Handlowym JUHAS. Powierzchnia to aż 302 m2, urządzona tak, aby dzieci czuły się komfortowo i bezpiecznie, z najlepszych jakościowo zabawek i konstrukcji. W sali zabaw znajduję się też przestronna sala urodzinowa, z zapleczem na artykuły urodzinowe, stoliki, matrace i krzesełka. Mamy tutaj także, możliwość sprzedaży napojów i słodkich przekąsek. Na wyposażeniu sali znajduję się konstrukcja zabawowa dla dzieci za około 80 000 zł. posiadająca wszelkie atesty. W skład wyposażenia do przekazania wchodzą także m. in.: -kącik dla rodziców stoły, krzesła -kącik ze słodkościami -bujaki -materace -stoły -poduszki -krzesełka DUMI -szatnia PORZĄDKUŚ -MAGICZNA TABLICA -zestaw klocków JollyHeap -żetony do liczenia -samochody i wiele innych, Odstępne dla właściciela biznesu to jedynie 89 000zł. Wszystkie zakupione artykuły są w najlepszych sklepach w Polsce, potwierdzone fakturami do wglądu. Zapraszam do kontaktu. RE/MAX Invest ul. Wyzwolenia 1 43-300 Bielsko-Biała Tel: 33 821 90 05 CAŁOŚĆ KOSZTÓW POŚREDNICTWA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI- KUPUJĄCY NIE PŁACI WYNAGRODZENIA AGENCJI. Informacja przekazywana przez agenta / właściciela biura uważana jest za dokładną i rzetelną, ale nie jest gwarantowana i powinna być niezależnie sprawdzona. W przypadku tej oferty wynagrodzenie naszego biura pokrywa właściciel nieruchomości.

Numer oferty w biurze: 1741/3123/OLW
Lokalizacja: Małopolskie, Suski, Sucha Beskidzka

Ogłoszenie dodane za pomocą Trimo.pro
Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
Zgłoś ogłoszenie
Sucha Beskidzka, Sucha Beskidzka, suski
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Nieruchomość usługowo-przemysłowa zabudowana halą 800m2 z Sucha Beskidzka, zobacz zdjęcie
Nieruchomość usługowo-przemysłowa zabudowana halą 800m2
1 650 000 zł
Nieruchomość gruntowa o powierzchni 1.29HA zabudowana halą magazynowo - produkcyjną o łącznej powierzchni 800m2 wraz z pomieszczeniami biurowymi, socjalnymi (100m2) oraz kotłownią położona w miejscowości Osielec powiat Suski w gminie Jordanów. Teren częściowo ogrodzony, w całości utwardzony, wjazd oraz parking przystosowany dla TIR. Nowa wylewka w produkcyjnej części hali, nowe bramy, ...