Pensjonat Jantarówka 800 metrów od morza 

1 050 000 zł
Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania14/10/2020
  • Lokalizacja
  • Do wynajęcia przezAgencja
  • Wielkość (m2)276
Słowo Jantar pochodzi od litewskiego odpowiednika słowa bursztyn. Pierwsze informacje o miejscowości zostały odnotowane w 1400 roku w księdze Komturstwa malborskiego. W Jantarze znajduje się pensjonat Jantarówka na dobrze zagospodarowanym terenie (działka 500 m2) znajduje się kuchnia na powietrzu, murowany grill, altana oraz meble ogrodowe. W skład całości pensjonatu wchodzi 5 pokoi oraz 2 studia 2 pokojowe. Wszystkie pokoje wyposażone w łazienki, których w całym obiekcie jest 8. Do obiektu należy jeszcze garaż na dwa samochody oraz piwnica w której mieści się zbiornik 1000 l na olej opałowy oraz piec dwu funkcyjny zapewniający ogrzewanie oraz przez cały czas ciepłą wodę. Nieruchomość przeszła w 2010 roku generalny remont oraz rozbudowę (dokumentacja do wglądu). Po rozbudowie powierzchnia użytkowa wynosi 275 m2. Pensjonat posiada znaczącą liczbę stałych klientów. Sprzedaż pensjonatu z całym wyposażeniem co gwarantuje rozpoczęcie biznesu od momentu zakupu. Zapraszam na prezentację. W przypadku tej oferty wynagrodzenie naszego biura pokrywa właściciel nieruchomości.

Numer oferty w biurze: 12/5569/OLS
Lokalizacja: Pomorskie, Nowodworski, Stegna, Portowa

Ogłoszenie dodane za pomocą Trimo.pro
Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
Zgłoś ogłoszenie
Portowa, Jantar, Stegna, nowodworski
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Atrakcyjna inwestycja nad polskim morzem! z Stegna, zobacz zdjęcie
Atrakcyjna inwestycja nad polskim morzem!
1 700 000 zł
Inwestycja z możliwością prowadzenia trzech, niezależnych od siebie działalności! Obiekt znajduje się w letniskowej miejscowości Stegna w odległości 2km od morza. Ulica Gdańska przy której położona została nieruchomość gwarantuje stały dostęp dla turystów poszukujących doznań kulinarnych, dzięki bezpośredniemu sąsiedztwu głównego deptaka miejscowości. Działka o powierzchni 1700 m2 według Miejscowe ...