Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Hala w Sławnie przy ul. Koszalińskiej z Slawno, zobacz zdjęcie
Hala w Sławnie przy ul. Koszalińskiej
370 000 zł
OFERTA BEZPOŚREDNIA - KOSZTY POŚREDNICTWA PONOSI SPRZEDAJĄCY! OKAZJA! Zmiana ceny z 500 000 zł na 370 000 zł. W sprzedaży nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem użytkowym położona w Sławnie przy ul. Koszalińskiej. Obiekt znajduje się na działce gruntu o pow. 1836 mkw. i obejmuje budynek produkcyjny - halę, wolnostojący, parterowy, murowany o powierzchni 450 mkw. (długość 37,5 m ...

Hala magazynowo-produkcyjna 450 m od trasy nr E6

160 000 zł
Dodaj takie ogłoszenie!
Budynek gospodarczy jednokondygnacyjny (były kurnik) o powierzchni zabudowy 994 mkw., wybudowany z czerwonej cegły w 1970 r., znajdujący się na własnościowej działce gruntu o powierzchni 5 700 mkw. W budynku znajduje się pomieszczenie hali o powierzchni około 900 mkw., kotłownia, 2 magazyny i część socjalna: 2 pokoje i łazienka. Okna drewniane, 3 szt. PCV, drzwi zewnętrzne drewniane. Dach dwuspadowy kryty eternitem. Budynek zaopatrzony w instalację elektryczną z siłą, grzewczą i wodną. Ogrzewanie budynku piecem c.o. na opał stały, ciepła woda z bojlera elektrycznego. W planie zagospodarowania przestrzennego Gminy Sławno działka przeznaczona jest na cele urządzeń produkcji rolniczej ? zwierzęcej. Działka w kształcie trapezu, o szerokości 55 m, głębokości 90 i 110 m, graniczy z utwardzoną drogą dojazdową, która prowadzi od drogi krajowej nr 6. Odległość od trasy to tylko 450 m. W bezpośrednim sąsiedztwie są siedliska wiejskie. Podatek od nieruchomości w wysokości 200 zł/rok. Bobrowice (290 mieszkańców) wieś położona przy drodze krajowej nr 6, w odległości 5 km od Sławna, 18 km od Darłowa i 36 km od Koszalina. Oferta bezpośrednia, koszty pośrednictwa pokrywa sprzedający!