Obiekt produkcyjno - handlowy na sprzedaż 

850 000 zł
Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania25/01/2021
  • Do wynajęcia przezAgencja
  • Wielkość (m2)2549
Oferujemy do sprzedaży zabudowaną nieruchomość położoną w Radzyniu Podlaskim. Budynek produkcyjno-usługowy jest obiektem jednokondygnacyjnym o powierzchni użytkowej wynoszącej 638 m2. Budynek wymaga kompleksowego remontu. W budynku został wymieniony dach, który nie wymaga wkładu finansowego. Możliwa jest również rozbiórka budynku i wykorzystanie terenu np. na budowę domów lub bloków mieszkalnych. Działka nieruchomości wynosi 2549m2. W nieruchomości może być prowadzona produkcja, a także może służyć jako magazyn lub działalność usługową i handlową np. sklep. Bezpieczna transakcja za pośrednictwem INVESTOR NIERUCHOMOŚCI : - darmowa pomoc przy uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na rynku, - preferencyjne warunki opłat i terminy u Notariusza, - pełne bezpieczeństwo kupna i sprzedaży na podstawie polisy OC PZU, - kompleksowe wsparcie agenta podczas całego procesu transakcji. Zapraszam do kontaktu w celu omówienia szczegółów oferty oraz ustalenia dogodnego dla Państwa terminu prezentacji. Szczegóły oferty: INVESTOR NIERUCHOMOŚCI BIAŁA PODLASKA - Łukasz Panasiuk, tel. 501 058 349 Nota prawna: Informacje dotyczące opisu nieruchomości podane są przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Oferta dotycząca nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC.

Numer oferty w biurze: 213/9376/OOS
Lokalizacja: Lubelskie, Radzyński, Radzyń Podlaski, Chomiczewskiego

Ogłoszenie dodane za pomocą Trimo.pro
Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
Zgłoś ogłoszenie
Chomiczewskiego, Radzyń Podlaski, Radzyń Podlaski, radzyński
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Nieruchomość komercyjna w Radzyniu Podlaskim z Radzyń Podlaski, zobacz zdjęcie
Nieruchomość komercyjna w Radzyniu Podlaskim
1 000 000 zł
Na sprzedaż budynek o funkcji handlowo-usługowej i mieszkalnej w Radzyniu Podlaskim, powiat radzyński, województwo lubelskie o powierzchni całkowitej ok. 900 m2, w kształcie litery "L" podzielony na 2 części:1/ handlowo-usługową o powierzchni użytkowej ok 720 m2 i mieszkalną o powierzchni użytkowej ok. 180 m2. Część handlowo-usługową stanowi hala o wymiarach wewnętrznych 12,33 m x 60 m ...