Lokal w rewelacyjnej lokalizacji do wynajęcia 

8 900 zł
Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania14/10/2020
  • Lokalizacja
  • Do wynajęcia przezAgencja
  • Wielkość (m2)450
Doskonała oferta dla przedsiębiorców, którzy ponad wszystko cenią sobie doskonałą lokalizację. Idealna nieruchomość na prowadzenie działalności hotelarskiej i nie tylko. Oferujemy do wynajęcia przestronny i funkcjonalny lokal znajdujący się na drugim piętrze w centralnej części miasta o łącznej powierzchni 450 m2. Ze względu na lokalizację w ścisłym centrum z bezpośrednim dojściem i dojazdem od ulicy Różanej, Nowej oraz Rynek, lokal świetnie nadaje się na kwaterę pracowniczą, pokoje na wynajem, hostel, działalność edukacyjną i szkoleniową (szkoła, kursy, sale szkoleniowe i edukacyjne) oraz gabinety lekarskie, kancelarie czy Call Center no i oczywiście biura. Sąsiedztwo nieruchomości stanowią przede wszystkim tereny handlowe, usługowe oraz administracji publicznej. Obecny układ jest wyjściowy i można go dostosować do indywidualnych potrzeb przyszłego najemcy. Lokal posiada pozwolenie na przebudowę ze zmianą sposobu użytkowania na Hostel oraz posiada gotowy projekt podziału nieruchomości na: - 3 pokoje 2-osobowe z prywatnymi łazienkami - 1 pokój 4-osobowy z prywatną łazienką - 3 pokoje 4-osobowe - 1 pokój 5-osobowy - 1 pokój 6-osobowy - łazienka damska oraz łazienka męska - osobna łazienka dla osób niepełnosprawnych - magazyny - aneks socjalny z toaletą - aneks kuchenny z jadalnią - recepcja - biuro - windy (również dla osób niepełnosprawnych) - dwie klatki schodowe - komunikacja W celu zwiększenia ilości miejsc noclegowych można zastosować łóżka piętrowe. Dodatkowo do lokalu przynależą dwa miejsca parkingowe znajdujące się tuż przy budynku oraz strych. Główne zalety: - położenie samo centrum miasta - wejście do budynku na reprezentacyjną klatkę schodową bezpośrednio z poziomu deptaka. - widok z okien na rynek - możliwość zainstalowania własnej reklamy/szyldu na elewacji budynku - bliska odległość do bezpłatnych miejsc parkingowych Cena za wynajem 8900 zł netto + opłaty za prąd, wodę, śmieci oraz centralne ogrzewania. Możliwość negocjacji / obniżenia czynszu przy wpłacie odstępnego Więcej zdjęć oraz wirtualny spacer znajdziesz na stronie remax-gold Zapraszam do udziału w prezentacji oferowanej nieruchomości i zapoznania się z jej potencjałem. CAŁOŚĆ KOSZTÓW POŚREDNICTWA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI NAJEMCA NIE PŁACI WYNAGRODZENIA AGENCJI. W przypadku tej oferty wynagrodzenie naszego biura pokrywa właściciel nieruchomości.

Numer oferty w biurze: 151/2673/OLW
Lokalizacja: Śląskie, Raciborski, Racibórz, Rynek

Ogłoszenie dodane za pomocą Trimo.pro
Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
Zgłoś ogłoszenie
Rynek, Racibórz, Racibórz, raciborski
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Lokal użytkowy do wynajęcia w doskonałej lokalizacji z Racibórz, zobacz zdjęcie
Lokal użytkowy do wynajęcia w doskonałej lokalizacji
Proszę o kontakt
Wynajmę lokal użytkowy w doskonałej lokalizacji w Kuźni Raciborskiej, przy ulicy Moniuszki (bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej 425). W bezpośrednim sąsiedztwie osiedla mieszkalnego i supermarketów. Lokal może być przeznaczony praktycznie dowolnie usługowo (biuro/sklep/siłownia, etc.).Powierzchnia użytkowa około 200 m2Czynsz miesięczny do uzgodnieniaWięcej informacji telefonicznie lub mailowo