Na sprzedaż piekarnia wraz z budynkiem mieszkalnym - Raciąż 

1 599 000 zł
Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania11/04/2017
  • Do wynajęcia przezAgencja
  • Wielkość (m2)1100
Oferujemy do sprzedaży kompleks produkcyjno – mieszkalno - handlowy o łącznej powierzchni 1100 m2 położony w centrum miasta (rynek), w skład którego wchodzą dwie odrębne nieruchomości : - Nieruchomość pierwsza :
działka o powierzchni 900 m2 , na której usytuowany jest piętrowy budynek, w skład
którego wchodzą: pomieszczenia produkcyjno-handlowe o łącznej powierzchni 480 m 2 (pomieszczenie handlowe z wejściem od strony rynku) usytuowane na parterze. Działalność produkcyjna renomowana piekarnia z marką z 1937 r. W pełni wyposażona w park maszynowy. Gotowa do podjęcia produkcji od zaraz. Pełna specyfikacja maszyn i urządzeń dostępna w załączniku.
Druga kondygnacja składa się z mieszkania (około 130m 2) i powierzchni socjalnej (około 80 m2)
Istniej możliwość rozbudowania budynku o kolejne 420 m2.

Media: prąd, internet, woda, kanalizacja miejska, co wewnętrzne, ciepłownia miejska.

-Nieruchomość druga :
działka o powierzchni 200 m2 zabudowana nieruchomością piętrową, w skład której wchodzą:
-parter: powierzchnie biurowe, socjalna, magazynowa o łącznej powierzchni 140 m2
-piętro : luksusowe mieszkanie w pełni wyposażone i umeblowane o powierzchni 160 m2

Media : prąd, internet,woda, kanalizacja miejska,co wewnętrzne, ciepłownia miejska.

Dodatkowe informacje dotyczące działalności :

Obiekt ma wprowadzony system HACCP.

Znakomite położenie posesji w samym centrum miasta oraz przynależny do piekarni sklep wraz z patio ma bardzo duży w pływ na dodatkowe zwiększenie jej rentowności.

Piekarnia dzięki znakomitemu położeniu (Warszawa 85 km, Płock 35 km, Mława 40km, Ciechanów 40 km, Płońsk 25 km) posiada bardzo dużo kontaktów handlowych z różnymi odbiorcami (między innymi z sieciami CARREFOUR, TESCO, MARCPO). W samej Warszawie istnieje możliwość współpracy z dwudziestoma czterema sklepami sieci CARREFOUR.

Firma posiada kontakty z najlepszymi technologami w Polsce. Między innymi są w posiadaniu w posiadaniu receptur i technologii produktów opartych na naturalnej fermentacji, a ich szczegóły stanowią tajemnicę firmy. Jeśli kupujący będzie nimi zainteresowany istnieje możliwość negocjacji ich ujawnienia.
Dla firmy został stworzony model rozwoju zarówno firmy jak i marki. Sprzedający ma gwarancje bankowe dotyczące pomocy dla kupującego w procesie ubiegania się o finansowania lub współfinansowania zakupu, jeśli kupujący będzie nią zainteresowany.

Jeśli nabywca będzie zainteresowany posługiwaniem się marką firmy założonej w 1937 r. sprzedający jest skłonny udzielić takiej zgody. Warunki do negocjacji.

W cenie zakupu kupujący otrzyma od sprzedającego kompletną wiedzę na temat zarządzania firmą prowadzoną przez pokolenia. Właściciel dopuszcza również możliwość późniejszej współpracy lub konsultacji, ponieważ ze względu na tradycję firmy sprzedającemu szczególnie zależy na jej dalszym rozwoju.
Istnieje możliwość całkowitego dostosowania nieruchomości do dowolnej działalności.

Informacja dla kupującego:
-budynki PCC 1,
-maszyny VAT.

W razie dodatkowych pytań proszę o kontakt:
tel. 502-248-859 Krystyna

Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
 Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcejZgłoś ogłoszenie
09-140 Raciąż, Polska
Popularne
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Budynek produkcyjno - biurowy k. Raciąża z Raciąż, zobacz zdjęcie
Budynek produkcyjno - biurowy k. Raciąża
33 000 zł
Do wynajęcia budynek produkcyjno - biurowy k. Raciąża o powierzchni 4234,22 mkw, położony a działce 21,476 mkw. Obiekt znajduje się na dużej działce w malowniczym i spokojnym miejscu z dala od zwartych zabudowań. Obiekt może być wykorzystany do każdej produkcji żywności, dystrybucji, przeróbki a perfekcyjnie spełni wymagania spożywcze lub ubój. Posiada kanalizacje, prąd 800KW. Pierwsza część budyn ...
Magazyn Raciąż 3000m2 (nr: SOL-HS-55000-20) z Raciąż, zobacz zdjęcie
Magazyn Raciąż 3000m2 (nr: SOL-HS-55000-20)
4 500 000 zł
Nieruchomość znajduje się w miejscowości Raciąż powiat płoński na trasie tranzytu samochodowego wschód - zachód przy drodze krajowej nr 60 Obiekt stanowi grunt w użytkowaniu wieczystym, ( w trakcie przekształcania) ogrodzony i utwardzony, z placem manewrowym dla samochodów ciężarowych. Zabudowę działki stanowią: ·400 metrów kwadratowych biur gotowych do zasiedlenia, ·3000 metrów murowanych hal ...