Kamienica w centrum Pszczyny - NOWA CENA 

1 600 000 zł
Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania14/10/2020
  • Lokalizacja
  • Do wynajęcia przezAgencja
  • Wielkość (m2)711
NATALIA KOLOSOVSKA - FAJFEREK Agent prowadzący Tel: +48 516 016 423 Na sprzedaż świetnie utrzymana kamienica znajdująca się w Pszczynie przy ul. Piastowskiej 14. Nieruchomość znajduję się w ścisłym centrum miasta, przy głównej ulicy prowadzącej bezpośrednio na rynek (około 100 m), gdzie panuje duży ruch pieszych. Budynek piętrowy, podpiwniczony, z poddaszem nadającym się do zagospodarowania oraz wewnętrznym dziedzińcem. Kamienica o powierzchni użytkowej 499 m2, stoi na działce o pow.711 m2. Stan konstrukcyjny i stan techniczny wewnątrz dobry, nowy dach. Powierzchnia użytkowa 499 m2 w tym: -Parter 275 m2. -Piętro 224 m2. -Strych nadający się do remontu, łącznie około 100 m2. -Piwnica. Parter budynku po generalnym remoncie. Znajdują się dwa duże lokale o pow. 73m2 oraz 149 m2, o bardzo dobrej ekspozycji dla ruchu pieszego. Aktualnie lokale wynajmowane są za łączną kwotę ok 9 tys zł. Na pierwszym piętrze znajdują się: -mieszkanie o pow. 70 m2, wynajęte 2 lokale usługowe o łącznej powierzchni 80 m2, a także niezagospodarowane jeszcze pomieszczenia wymagające remontu. Strych do remontu- docelowo można podzielić na kilka mniejszych mieszkań pod wynajem lub lub wyremontować pod biuro. Budynek bez hipoteki z uregulowaną sytuacją prawną, sprzedawany w całości. Lokalizacja: Bezpośrednie sąsiedztwo stanowi zabudowa handlowo-usługowa i obiekty użyteczności publicznej. W niedalekiej odległości znajduję się Rynek, Pałac, Zabytkowy Park Pszczyński i Zagroda Żubrów. Zapraszam na prezentacje. RE/MAX Invest ul. Wyzwolenia 1 43-300 Bielsko-Biała Tel: 33 821 90 05 CAŁOŚĆ KOSZTÓW POŚREDNICTWA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI- KUPUJĄCY NIE PŁACI WYNAGRODZENIA AGENCJI. Informacja przekazywana przez agenta / właściciela biura uważana jest za dokładną i rzetelną, ale nie jest gwarantowana i powinna być niezależnie sprawdzona. W przypadku tej oferty wynagrodzenie naszego biura pokrywa właściciel nieruchomości.

Numer oferty w biurze: 430/3123/OOS
Lokalizacja: Śląskie, Pszczyński, Pszczyna

Ogłoszenie dodane za pomocą Trimo.pro
Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
Zgłoś ogłoszenie
Pszczyna, Pszczyna, pszczyński
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Dawna Gorzelnia w Pszczynie może być Twoja z Pszczyna, zobacz zdjęcie
Dawna Gorzelnia w Pszczynie może być Twoja
850 000 zł
Polecamy obejrzenie filmu z nieruchomości https://www.youtube.com/watch?v=oEnZQHU-oOUNOWA CENAZapraszamy wszystkich przedsiębiorców oraz inwestorów do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości komercyjnej zlokalizowanej w Pszczynie przy ul. Żorskiej. W niedalekiej odległości od Centrum miasta (rynek), Parku Pałacowego z Muzeum Zamkowym, Pokazowej Zagrody Żubrów, Parku Zwierzynieckiego, P ...