Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Obiekt w Polkowicach z Polkowice, zobacz zdjęcie
Obiekt w Polkowicach
480 000 zł
Na sprzedaż obiekt w Polkowicach położony blisko trasy wyjazdowej z Polkowic. Obiekt przystosowany do małej produkcji lub na zakład cukierniczy o powierzchni 540m2. W pobliżu znajduje się parking. Idealne miejsce na cichą działalność. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.Numer oferty w biurze: 27/5239/OOSOferta opublik ...

Sprzedam nieruchomość komercyjną przemyslową w Polkowicach

841 000 zł
Dodaj takie ogłoszenie!
Oferujemy do sprzedaży nieruchomość położoną w Polkowicach stanowiącą działkę o pow. 7134 m,2 zabudowaną obiektami przemysłowymi. Teren zabudowany został w II poł. lat 60-tych: budynkiem hurtowni o powierzchni użytkowej 337,60m2, budynkiem portierni o powierzchni użytkowej 13,60m2, wiatą magazynową o powierzchni użytkowej 355m2, budynkiem gospodarczym o powierzchni użytkowej 29,60m2, budynkiem magazynowym o powierzchni użytkowej 191,30m2. Obecnie nieruchomość wymaga remontu i modernizacji. Cena nieruchomości 841 000 zł. Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu pod numerem telefonu jn.