Hala produkcyjna z zapleczem biurowym i socjalnym 

8 500 000 zł
Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania14/10/2020
  • Do wynajęcia przezAgencja
  • Wielkość (m2)3221
Nieruchomość składa się z działek o łącznej powierzchni 1,25 ha zabudowanych halą produkcyjną z zapleczem biurowym i socjalnym wraz z obiektami pomocniczymi (budynkiem biurowym, budynkiem warsztatowym z kotłownią i transformatorami) o łącznej powierzchni użytkowej 3220,7 m2. Hala produkcyjna to nowoczesny obiekt oddany do użytkowania pod koniec 2008 roku Wyposażony w suwnice o udźwigu 16 i 50 Mg i wysokości podnoszenia 9 metrów ponad poziom posadzki, pozostałe budynki wybudowane w latach 70 - tych, zmodernizowane w pełni dostosowane do funkcji nowoczesnych obiektów przemysłowych z funkcjami pomocniczymi, wyposażone w wodę, kanalizację i prąd (z własnej stacji transformatorowej) ogrzewanie z kotłowni na opał stały (pelet) alternatywnie z kotłowni olejowej. Stan techniczny budynków bardzo dobry. teren nieruchomości ogrodzony z dwoma bramami wjazdowymi, utwardzony i oświetlony lampami rtęciowymi mocowanymi do elewacji budynków. Za halą znajduje się parking i plac składowy. Nieruchomość posiada bezpośredni wjazd z drogi publicznej. Ulica Sprzymierzonych to droga wjazdowa z miasta do trasy ekspresowej S 7 Gdańsk - Warszawa W przypadku tej oferty wynagrodzenie naszego biura pokrywa właściciel nieruchomości.

Numer oferty w biurze: 12/5569/OOS
Lokalizacja: Warmińsko-mazurskie, Elbląski, Pasłęk, Sprzymierzonych

Ogłoszenie dodane za pomocą Trimo.pro
Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
Zgłoś ogłoszenie
Sprzymierzonych, Pasłęk, Pasłęk, elbląski
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Lokal biurowo- usługowy w centrum Pasłęka. z Pasłęk, zobacz zdjęcie
Lokal biurowo- usługowy w centrum Pasłęka.
273 480 zł
Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu w samym centrum Starego Miasta, na styku ulic Chrobrego i Aptecznej w Pasłęku. Nowo powstająca \"Kamienica Księżycowa\" taką nazwę będzie nosić ta nieruchomość zastała utrzymana w staromiejskim stylu z nutą nowoczesności. Prezentowany lokal mieści na parterze oraz poziomie -1 o powierzchni całkowitej 63,60 m2 z witryną od stron ...