Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie

Budynek użytkowy na sprzedaż, Pasłęk

500 000 zł
Dodaj takie ogłoszenie!

ATRAKCYJNY INWESTYCYJNIE OBIEKT NA SPRZEDAŻ

OKAZJA - Obiekt biurowy - Zarezerwuj/Nie czekaj

Nieruchomość zabudowana, zlokalizowana w Pasłęku przy ul. Westerplatte 37, nieopodal głównego węzła komunikacyjnego, drogi ekspresowej S7 (Warszawa Gdańsk)

Według planu zagospodarowania przestrzennego teren przemysłowy Bi tj. nieruchomości przyległe.

W przeważającej części obiekt przeznaczony na działalność biurową. W budynku przyłączony jest magazyn/garaż o powierzchni 27 m2 oraz pomieszczenie warsztatowe z kanałem o powierzchni 88 m2.

I kondygnacja o powierzchni 330 m2
II kondygnacja o powierzchni 230 m2
III kondygnacja o powierzchni 180 m2
powierzchnia gruntowa 1048 m2
Uzbrojenie terenu w energię elektryczną, wodociągi, kanalizację miejską.

Stan techniczny: do remontu.
Sąsiedztwo: firmy produkcyjne, handlowe, usługowe.
Dojazd: droga asfaltowa.
Teren przeznaczony jest dla lokalizacji funkcji komercyjnych.

Teren BARDZO ATRAKCYJNY na INWESTYCJĘ.

Więcej informacji udzielamy bezpośrednio dla zainteresowanych INWESTORÓW.

Lordbud gwarantuje bezpieczną finalizację transakcji, ponadto:
Informacji o obecnej sytuacji na rynku nieruchomości; pomocy w kompletowaniu dokumentów; negocjacji warunków umowy; uzgodnienie szczegółowych zapisów w umowach; wsparcie w załatwianiu formalności w urzędach i instytucjach; pomocy w wyliczeniu szczegółowych kosztów transakcji; doradztwa z rynku nieruchomości; wybór najkorzystniejszej formy finansowania nieruchomości; zwrot zadatku w przypadku nie uzyskania kredytu bankowego prowadzonego przez naszego doradcę finansowego.

Oferujemy Państwu wysoki merytoryczny poziom usług oraz profesjonalizm. Kwalifikacje i doświadczenie naszego zespołu to podstawowe zalety naszej firmy. Zapewniamy Bezpieczeństwo Transakcji jako Pośrednicy i Zarządcy Nieruchomości.

Wszystkie prawa autorskie i inne prawa własności intelektualnej do zamieszczonych ogłoszeń w postaci zdjęć, obrazów, rysunków, grafik, tekstów, wideoklipów, znaków towarowych, oraz innych treści dostępnych w serwisie należą do spółki Lordbud Sp. z o.o.

Lordbud Sp z o.o. zachowuje i poddaje ochronie tytuł prawny do każdej treści zamieszczonej w serwisie, w tym do dowolnego możliwego do pobrania ogłoszenia, obrazu zawartego w serwisie lub wytwarzanego przez serwis oraz wszelkich innych danych zawartych w serwisie.

Zabronione jest kopiowanie lub włączanie jakiegokolwiek elementu treści dostępnego w tym miejscu w sieci do jakiegokolwiek innego utworu, w tym do własnej strony internetowej, albo wykorzystywanie treści w inny sposób związany z jego upublicznieniem lub z celem komercyjnym.

Zamieszczone materiały są chronione prawem autorskim i zostały opublikowane tylko w celach informacyjnych Klientów firmy Lordbud Sp. z o.o. Inne ich wykorzystanie w całości lub w części stanowi naruszenie prawa i jest niedozwolone.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.