Lokal handlowy Centrum Malbork. 

3 000 zł
Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania22/08/2020
  • Lokalizacja
  • Do wynajęcia przezAgencja
  • Wielkość (m2)220
Propozycja wynajmu lokalu użytkowego z dużym potencjałem, położonego przy ul . Stefana Żeromskiego 11 w Malborku. Zapraszam do zapoznania się z ofertą dużej powierzchni najmu lokalu handlowo-usługowego położonego w budynku komercyjnym z dobrym zapleczem sanitarnym , magazynowym jak i dojazdem ( od ul. Kasprowicza) oraz niewielkim parkingiem. Lokal o powierzchni całkowitej 200 m2 składa się z 3 dużych pomieszczeń(57 m2,66 m2 i 24 m2), ciągów komunikacyjnych, zaplecza socjalnego z WC oraz pomieszczeń magazynowo-gospodarczych. Lokalizacja i konstrukcja pomieszczeń sprawia, że lokal może być wykorzystany do prowadzenia wielu typów działalności handlowo-usługowych, medycznych, a także z przeznaczeniem na biura oraz nieuciążliwą działalność produkcyjną. Budynek w dobrym stanie technicznym, istnieje możliwość podziału ( wydzielenie części 80 m2 i 120 m2 obie z oddzielnym zapleczem sanitarnym.) Oferowane pomieszczenia znajdują się na poziomie zerowym 3-kondygnacyjnego budynku. Stawka najmu wynosi 3000 zł netto + 23% VAT. Do tej kwoty należy doliczyć około 700 zł (wartość szacunkowa za media: prąd, ogrzewanie i wodę, które są rozliczane wg zużycia co miesiąc)oraz energia elektryczna (według indywidualnej umowy zawartej przez najemcę z dostawcą). Do lokalu doprowadzona jest sieć teleinformatyczna( światłowód) istnieje możliwość podłączenia monitoringu we własnym zakresie. Kaucja zwrotna w wysokości dwumiesięcznego czynszu najmu. Polecam i zapraszam do kontaktu w celu umówienia prezentacji. Sławomir Grochecki tel.661-984-100 e-mail: s.grochecki@freedom-nieruchomosci.pl Zapraszam serdecznie do naszej placówki w Malborku ul. Mickiewicza 20/1 tel. 55 245 02 22 Szukasz NOWEJ nieruchomości, a jeszcze nie sprzedałeś starej? Możemy Ci w tym szybko i sprawnie pomóc! Zapytaj doradcę albo wejdź na stronę zamienstarenanowe[kropka]pl \"Właścicielem ogłoszenia wraz z jego elementami jest Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. Sp. k. lub podmioty współpracujące. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. Sp. k. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. Sp. k. lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.\"

Numer oferty w biurze: 763/3685/OLW
Lokalizacja: Pomorskie, Malborski, Malbork, Stefana Żeromskiego

Ogłoszenie dodane za pomocą Trimo.pro
Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
Zgłoś ogłoszenie
Stefana Żeromskiego, Malbork, Malbork, malborski
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Budynek handlowo-usługowy na Starówce z VATem z Malbork, zobacz zdjęcie
Budynek handlowo-usługowy na Starówce z VATem
1 800 000 zł
NIERUCHOMOŚĆ: Do sprzedania kamienica w trakcie budowy położna na Starym Mieście w Malborku. Kamienica znajduje się w pierwszej linii zabudowy nad samą rzeką Nogat. Budynek o powierzchni użtykowej wynoszącej około 250m2. Jest to budynek mieszkalno-usługowy. Na pierwszej i drugiej kondygnacji, tuż przy ciągu pieszym, będą znajdować się lokale usługowe, a na trzeciej i czwartek kondygnacji lokale m ...