Lokal Nawojów Łużycki 476m2 (nr: 1095/3877/OOS) 

359 000 zł
Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania05/09/2021
  • Do wynajęcia przezAgencja
  • Wielkość (m2)476
Północ Nieruchomości oferuje obiekt o powierzchni 476 m2 w Nawojowie Łużyckim położony na działce o powierzchni 5392 m2. Dojazd drogą publiczną asfaltową. Nieruchomość stanowi trzykondygnacyjny budynek. Na każdej kondygnacji otwarte przestrzenie do własnej aranżacji. Budynek w całości murowany z cegły, dawniej pełnił funkcję spichlerza. Obecnie jest po kapitalnym remoncie podczas którego położono nowy dach, nowe rynny, nowe okna na pierwszym i drugim piętrze, nowe schody, oraz wykonano izolację przyziemia i założono dreny wokół budynku. Stropy drewniane w bardzo dobrym stanie. Media - woda i prąd w odległości 50 m od działki. W mpzp nieruchomość oznaczona jest symbolem 9MR - Podstawowe przeznaczenie terenu 1. zainwestowanie wiejskie (RM) z ogrodami przydomowymi i niezbędnymi urządzeniami towarzyszącymi. 2. Przeznaczenie uzupełniające wg 7 ust. 7 pkt 1. zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, obiekty usługowe i administracyjne, pojedyncze obiekty mieszkalnictwa wielorodzinnego i mieszkalnictwa zbiorowego, pensjonaty, gospodarstwa agroturystyczne, sady, plantacje i uprawy szklarniowe, boiska i place zabaw, zieleń urządzona. 3. Dopuszcza się zachowanie, adaptacje, remonty, przebudowy i rozbudowy istniejących budynków na zasadach określonych w 8 ust. 5. mpzp. Więcej informacji: Piotr Mularski tel. + 48 883 356 471 Więcej ofert znajdziesz na naszej stronie www.polnoc.pl Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny. Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości. Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Numer oferty w biurze: 1095/3877/OOS
Lokalizacja: Dolnośląskie, Lubański, Lubań

Ogłoszenie dodane za pomocą Trimo.pro
Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
Zgłoś ogłoszenie
Nawojów Łużycki, Lubań, lubański
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Strachocin, lokal o pow. 315 2 z Lubań, zobacz zdjęcie
Strachocin, lokal o pow. 315 2
11 686 zł
Lokal o powierzchni około 315 m2 zlokalizowany w budynku biurowo-usługowym na I piętrzeDo lokalu dostęp jest zarówno z klatki schodowej jak i windą. Cały lokal zawiera duże i przestronne pomieszczenia biurowe. Lokal urządzony w nowoczesnym stylu z dużymi oknami.• Czynsz najmu – 37,10 zł/m2• Dodatkowo płatne –energia elektryczna, woda, gaz według zużycia oraz wywóz nieczystości.Panorama Nieruchomoś ...