Na wynajem lokal handlowo - usługowy w Łowiczu 

24 000 zł
Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania14/10/2020
  • Lokalizacja
  • Do wynajęcia przezAgencja
  • Wielkość (m2)800
Na wynajem lokal użytkowy o powierzchni 800 m2 znajdujący się w obiekcie z 2007 roku, położonym w Łowiczu przy ulicy Długiej / ulicy Stanisławskiego. Lokal ten usytuowany jest na parterze (400 m2) i piętrze (400 m2) z bezpośrednim wejściem od ulicy Długiej. Posiada duże przeszklone witryny na obu kondygnacjach. Przeznaczony jest pod działalność usługową, handlową, biurową lub gastronomiczną. W tym obiekcie jest możliwość wynajęcia lokalu w różnych konfiguracjach o powierzchni 300 m2 na I piętrze, 700 m2 na I piętrze, 400 m2 na parterze i dwupoziomowy 800 m2 (400 m2 na parterze + 400 m2 na I piętrze) oraz mniejszych boksów. Obiekt położony jest w ścisłym centrum miasta, w pobliżu Nowego Rynku i Targowiska Miejskiego. W bliskim otoczeniu znajdują się również Urzędy, Banki, Obiekty handlowo usługowe i restauracje. Jest to idealne miejsce do prowadzenia biznesu w bardzo prestiżowej części Łowicza. Lokal typu Open space z możliwością adaptacji według potrzeb i wymogów Najemcy. Wysokość pomieszczeń to 3,10 m. Istnieje możliwość zamontowania windy wewnętrznej, tak aby budynek był dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Obiekt dysponuje lokalami o różnej wielkości, mogą być dzielone bądź łączone w czterech różnych wariantach. Łączna powierzchnia najmu to 1100 m2. Część powierzchni została już wynajęta, a Najemcami są: FOLKSTAR, 5-10-15, PLAY, NATUR HOUSE. DODATKOWE OPŁATY: Do podanej kwoty należy doliczyć: 1/ Opłatę eksploatacyjną w wysokości 10 zł netto / m2 wynajmowanej powierzchni. Opłata ta zawiera: - podatki i inne zobowiązania publicznoprawne płacone przez Wynajmującego, w szczególności podatek od nieruchomości; - składki ubezpieczeniowe płatne przez Wynajmującego ubezpieczycielom; - koszty utrzymania czystości na powierzchniach wspólnych Budynku oraz w obrębie nieruchomości; - koszty oświetlenia powierzchni wspólnych i elewacji Budynku oraz w obrębie nieruchomości; - koszty monitoringu i ochrony Budynku; - koszty zużycia wody i ścieków oraz innych mediów we wspólnych toaletach i powierzchniach wspólnych Budynku; - koszty wywozu śmieci i utylizacji odpadów; - opłaty za zużycie energii cieplnej i klimatyzacji; Opłata eksploatacyjna rozliczana jest 1 raz w roku, 2/ Opłatę za zużycie prądu według wskazań licznika. UDOGODNIENIA: - Budynek monitorowany od strony ulicy i podwórka - Światłowód (Internet we własnym zakresie, konieczność podpisania umowy przez Najemcę) - System: Wentylacja/Klimatyzacja/Ogrzewanie MEDIA: - Prąd - Siła - Woda miejska - Kanalizacja miejska - CO lokalne (olejowe) - Ciepła woda lokalna (podgrzewanie elektryczne) - Gaz (w ulicy) DODATKOWE INFORMACJE: - Kaucja w wysokości 3 miesięcznego czynszu brutto z opłatami - Okres najmu: 5 lat z możliwością negocjacji Zapraszam do kontaktu. W przypadku tej oferty wynagrodzenie naszego biura pokrywa właściciel nieruchomości.

Numer oferty w biurze: 49/3061/OLW
Lokalizacja: Łódzkie, Łowicki, Łowicz

Ogłoszenie dodane za pomocą Trimo.pro
Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
Zgłoś ogłoszenie
Łowicz, Łowicz, łowicki
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Kamienica inwestycyjna w wyjątkowym miejscu z Łowicz, zobacz zdjęcie
Kamienica inwestycyjna w wyjątkowym miejscu
1 800 000 zł
Kamienica inwestycyjna w wyjątkowym miejscu Znajduje się przy jedynym w Polsce trójkątnym rynku w Łowiczu, w centrum miasta. Dzięki atrakcyjnej lokalizacji jest to idealne miejsce aby podjąć działalność turystyczną, usługową lub rozrywkową. Kamienica oferuje 12 lokali. Dwa użytkowe z witrynami na parterze, które są po remoncie, dwa mieszkania z balkonami na piętrze od frontu, ora ...