Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Hale przystosowane pod działalność gospodarczą. z Lowicz, zobacz zdjęcie
Hale przystosowane pod działalność gospodarczą.
4 500 000 zł
Hale - budynki przemysłowe, handlowo - usługowe, produkcyjno - magazynowe.2 hale o powierzchni: 556 m2, 1103 m2, Budynki przemysłowe o powierzchni: 160 m2 i 160 m2.Cała nieruchomość znajduje się na działce o powierzchni 5205 m2W ofercie mamy budynek jednorodzinny ok. 100 m2 na działce sąsiadującej wliczony w cenę całej nieruchomości.Potrzebujesz więcej informacji, zapraszamy do kontaktu.Numer ofer ...
Lokal użytkowy 54 m2 wraz z zapleczem z Lowicz, zobacz zdjęcie
Lokal użytkowy 54 m2 wraz z zapleczem
1 450 zł
Lokal użytkowy 54 m2 wraz z zapleczem w centrum Łowicza ul. 11 Listopada. Media, ogrzewanie elektryczne.

Lokal Łowicz 1597m2 (nr: SOL-BS-131101-8)

2 400 000 zł
Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania 01/03/2019
  • Lokalizacja
  • Do wynajęcia przez Agencja
  • Wielkość (m2) 1597
Kompleks XIX-wiecznych budynków biurowych na dużej działce w centrum miasta.

2 główne budynki kompleksu powstały w latach 1829 roku. Posiadają odpowiednio 1 i 2 kondygnacje i nie są podpiwniczone. Parter obu obiektów aktualnie jest wynajmowany na cele handlowo -usługowe. Do nieruchomości prowadzą dwie pary przeszklonych, reprezentacyjnych drzwi bezpośrednio od ul. 3 maja. Przestrzeń na dole nieruchomości to prawie 300 m 2 , z czego ok 60 posiada bardzo wysokie sufity - do 5 metrów wysokości. Na piętro prowadzą marmurowe schody. Pierwsze piętro jest zaaranżowane w układzie gabinetowym. Ciekawym rozwiązaniem jest zastosowanie przeszklonych podłóg, które zapewniają odpowiednie doświetlenie pomieszczeń na górze. Warto podkreślić, że w obydwu obiektach przetrwały oryginalne XIX wieczne konstrukcje więźb dachowych. W latach 2016-2017 nieruchomość została odświeżona - pomalowano ściany, oczyszczono marmury oraz zmieniono aranżację poprzez postawienie dodatkowych ścianek działowych.

Pozostałe 4 budynki kompleksu powstały w latach 60. XX wieku i wykorzystywane są głównie jako powierzchnie magazynowe i techniczne. Budynki wyposażone są w instalację: CO, elektryczną sieć teleinformatyczną, wodnokanalizacyjną. W przyszłości stanowić mogą doskonała bazę pod magazyny ze względu na swoją powierzchnię - łącznie ponad 1000m 2 .

Ze względu na doskonałą lokalizację w samym centrum miasta nieruchomość może być wykorzystywana jako powierzchnia handlowo-usługowa z bardzo dużym zapleczem magazynowym.

Działka stanowiąca przedmiot sprzedaży ma pow. 0,5898 ha i w całości stanowi użytek „Bi” - inne tereny zabudowane.

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Piotr Sołtan (licencja nr: 3154)

--------------------------

Niniejsze ogłoszenie jest informacją handlową i nie może być uznawane za ofertę w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego.
Numer oferty w biurze: SOL-BS-131101-8

Oferta opublikowana przez program Trimo