Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Zakład przetwórstwa mięsnego masarnia z Krasnik, zobacz zdjęcie
Zakład przetwórstwa mięsnego masarnia
2 350 000 zł
Zakład przetwórstwa mięsnego zlokalizowany na terenie woj. Lubelskiego w odległości 500m od drogi Lublin - Kielce.Teren zakładu o powierzchni 1,5 ha (teren wiejski, bardzo dogodna lokalizacja, brak sąsiadów) zabudowany budynkiem przetwórstwa mięsnego o powierzchni 1273,06 m2 wraz z budynkami gospodarczymi, utwardzony (kostką brukową 10 cm) plac manewrowy.Budynek masarni z 1995 r.Fundamenty - ławy ...
Lokale handlowo-usługowe do wynajęcia
Proszę o kontakt
Lokale handlowo-usługowe Różne powierzchnie Również powierzchnie magazynowe

Budynek inwestycyjny do wynajęcia

19 300 zł
Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania 21/08/2018
  • Lokalizacja
  • Do wynajęcia przez Agencja
  • Wielkość (m2) 642
Do wynajęcia nowo wybudowany budynek handlowo-usługowy zlokalizowany w Kraśniku. Powierzchnia użytkowa budynku wynosi 642 m², jego układ przestrzenny tworzą dwie kondygnacje:

1. Parter o pow. 464 m², gdzie znajduje się:
• sala handlowa o pow. 257 m²
• sala handlowa o pow. 146 m²
• wejście do budynku o pow. 49 m² ze schodami na piętro
• pomieszczenie socjalne o pow. 18 m²
• łazienka o pow. 6,3 m²

2. Piętro o pow. 178 m² gdzie znajduje się:
• sala o pow. 44 m² + antresola
• sala o pow. 98 m²
• biuro o pow. 14,5 m²
• łazienka o pow. 8 m²

Budynek powstał w 2018 roku z MAXa i cegły. Został docieplony, elewację otynkowano, zamontowano na niej także liczne dekoracyjne elementy ze stali nierdzewnej, dach pokryto papą, wstawiono okna oraz świetliki dachowe zapewniające odpowiednie nasłonecznienie. Wewnątrz budynek został wykończony, na podłogach ułożono płytki, na ścianach m.in. tynki dekoracyjne, na schodach zamontowano granitowe stopnie, w łazienkach armaturę sanitarną, w całym budynku rozprowadzono okablowanie pod alarm i monitoring.

Budynek usytuowany został na zagospodarowanej działce o pow. 2487 m². Działka została ogrodzona, posiada dwie bramy wjazdowe, na parceli wytyczono dwa parkingi z kostki o łącznej pow. 761 m², mogące pomieścić, co najmniej 20 samochodów osobowych. Działka znajduje się w pobliżu centrum Kraśnika, w sąsiedztwie nowo powstałej zabudowy jednorodzinnej oraz obiektów usługowych, z dojazdem drogą asfaltową. Odległość od Lublina wynosi ok. 45 km, a po wybudowaniu planowej na 2020 r drogi S19 czas dojazdu skróci się do około 25 min.

Budynek można przeznaczyć np. pod działalność handlową, usługową, nieuciążliwą produkcję, sale konferencyjną, placówkę oświatową, administracyjną, siłownię lub przychodnię. Z uwagi na jego układ przestrzenny istnieje możliwość wynajęcia jednej z kondygnacji. Dodatkowo budynek posiada 3 osobne wejścia oraz dwa parkingi, co umożliwia wynajęcie części pomieszczeń na parterze.

Cena wynajęcia poszczególnych części budynku do negocjacji.

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z WIRTUALNĄ PREZENTACJĄ - ZOBACZ NIERUCHOMOŚĆ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU! Link do wizualizacji zamieszczono poniżej:

https://tour.feelestate.com/view/fullscreen/id/VR222


Oferta dostępna za pośrednictwem AD REM NIERUCHOMOŚCI
Pracujemy dla Państwa od 9.00 do 17.00, w Kraśniku przy ul. Szpitalnej 11. Zachęcamy do kontaktu i zapoznania się z innymi ofertami. Nasze biuro daje bezpieczeństwo transakcji dla obu stron. Weryfikujemy dokumenty i organizujemy wszelkie czynności związane z finalizacją transakcji.
Popularne