Lokal Inowrocław 70m2 (nr: 59116) 

1 600 zł
Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania03/12/2020
  • Do wynajęcia przezAgencja
  • Wielkość (m2)70
Lokal Handlowo-usługowy z super lokalizacją Opis oferty: Do wynajęcia świetny lokal w bardzo uczęszczanej okolicy. Lokal posiada duże pomieszczenie główne , idealne na sklep spożywczy, kawiarenkę do pracy zdalnej, salonik kosmetyczny albo biuro dla ludzi z pomysłem na biznes. W lokalu jest woda, prąd, Centralne Ogrzewanie i alarm. Pomieszczenie główne ma dużą witrynę, która pozwala na umieszczenie prezenterów reklamowych bezpośrednio w witrynie okiennej.Posadzka przypomina stare lastryko , obecnie jeden z modniejszych i poszukiwanych materiałów budowlanych na rynku. Na zapleczu jest pomieszczenie sanitarne oraz miejsce na ewentualne ustawienie regałów w celu magazynowania towaru.Lokal ma duży potencjał oraz newralgiczną lokalizację, gdzie przepływ ludzi jest bardzo duży. Powierzchnia ogółem wynosi 70 m2. Czynsz 1600 zł miesięcznie, opłaty za media według zużycia. Opłaty stałe podatek od nieruchomości oraz za dzierżawę gruntu. Więcej szczegółowych informacji, dodatkowe zdjęcia oraz inne podobne nieruchomości są dostępne na naszej stronie internetowej indepro.pl. ZADZWOŃ I ZOBACZ z Doradcą, tel. +48 518 484 006, tel. +48 606 550 200, INDEPRO - ogólnopolska sieć agencji nieruchomości. Jesteśmy nowoczesną organizacją profesjonalistów rynku nieruchomości. Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie pośrednictwa nieruchomości i obsługi transakcji. Wyróżnia nas skuteczność w działaniu i skupienie na realizacji potrzeb naszych klientów. Dzięki doświadczeniu, zaangażowaniu i miłej atmosferze w 100% zrealizujemy Twoje oczekiwania. Posiadamy największą liczbę zadowolonych klientów i listów referencyjnych.

Numer oferty w biurze: 59116
Lokalizacja: Kujawsko-pomorskie, Inowrocławski, Inowrocław, Niepodległości

Ogłoszenie dodane za pomocą Trimo.pro
Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
Zgłoś ogłoszenie
Niepodległości, Inowrocław, Inowrocław, inowrocławski
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Syndyk sprzeda ½ udziału w budynku handlowo-usługowym w Inowrocławiu 200 000 zł
200 000 zł
Syndyk masy upadłości sprzeda z wolnej ręki: - udziału ½ w prawie własności nieruchomości zabudowanej kompleksem budynków handlowo-usługowych, na piętrze pomieszczenia wykorzystane jako mieszkalne, położonej w Inowrocławiu przy ul. Św. Mikołaja 21a, woj. kujawsko-pomorskie, dla której Sąd Rejonowy w Inowrocławiu prowadzi księgę wieczystą nr BY1I/00032736/5, za cenę nie niższą niż cena oszacowa ...