Obiekt usługowy na sprzedaż 

490 000 zł
Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania22/08/2020
  • Do wynajęcia przezAgencja
  • Wielkość (m2)730
Przedmiotem oferty jest budynek o funkcji mieszkalno- usługowej, położony w miejscowości Susz, w województwie warmińsko-mazurskim, przy ulicy Leśnej. Dwu kondygnacyjny budynek o powierzchni ok 730 m2 posadowiony jest na działce o powierzchni 3 208 m2, w całości ogrodzonej siatką. Przeszedł on gruntowny remont i przebudowę, która zakończyła się w 2003 roku. W skład budynku na pierwszej kondygnacji wchodzą: - część mieszkalna o powierzchni 118,74 m2, która składa się z 3 pokoi, salonu z jadalnią, kuchni, łazienki, pomieszczenia gospodarczego, korytarza i wc. Całość poddana gruntownemu remontowi w 2017 roku; - część mieszkalna o powierzchni 92,4 m2 do własnej adaptacji na odrębny lokal mieszkalny lub część biurową ; - część magazynowo -handlowa o powierzchni 146,5 m2. Druga kondygnacja to 373 m2 otwartej powierzchni, którą można dowolnie zaadoptować na potrzeby prowadzonej działalności gospodarczej. Budynek wyposażony jest w szyb windy towarowej. Cały obiekt jest w bardzo dobrym stanie technicznym, wybudowany z cegły, ocieplony styropianem, okna wykonane z PCV. Przed budynkiem znajduje się parking naziemny. Chciałbyś prowadzić własną działalność? A może chodzi Ci po głowie pomysł na biznes? Sprawdź, czy właśnie nie znalazłeś miejsca, w którym będziesz mógł go zrealizować. Zadzwoń po więcej informacji i umów się na prezentację. Michał Wytrążek Tel.: 608 680 718 freedom nieruchomości Iława Zapraszam do naszej placówki w Iławie ul. Jana III Sobieskiego 16 B ilawa@freedom-nieruchomosci.pl Szukasz NOWEJ nieruchomości, a jeszcze nie sprzedałeś starej? Możemy Ci w tym szybko i sprawnie pomóc! Zapytaj doradcę albo wejdź na stronę zamienstarenanowe[kropka]pl \"Właścicielem ogłoszenia wraz z jego elementami jest Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. Sp. k. lub podmioty współpracujące. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. Sp. k. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. Sp. k. lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.\"

Numer oferty w biurze: 285/3685/OOS
Lokalizacja: Warmińsko-mazurskie, Iławski, Iława

Ogłoszenie dodane za pomocą Trimo.pro
Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
Zgłoś ogłoszenie
Iława, Iława, iławski
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Kupię Lokal Handlowo Usługowy
Proszę o kontakt
Witam. Kupię lokal handlowo usługowy o pow. od 80m2. Lokal musi być zlokalizowany na parterze i fajnie jak by miał parking. Jestem otwarty na wszystkie propozycje. Kontakt proszę drogą telefoniczną bądż sms lub Whats Up. Szukam lokali na terenie całej Polski.