Nieruchomość pod handel lub dom- Niedrzwica 

120 000 zł
Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania08/12/2020
  • Do wynajęcia przezAgencja
  • Wielkość (m2)91
Na sprzedaż budynek handlowy o powierzchni około 91 m2 położony w Niedrzwicy w gminie Gołdap. Nieruchomość położona jest na ogrodzonej działce własnościowej o powierzchni 583 m2 bezpośrednio przy głównej drodze. Działka uzbrojona w prąd, wodociąg oraz kanalizację. Obecnie w budynku prowadzony jest sklep spożywczy, można dalej kontynuować działalność lub przerobić budynek na mieszkalny. Lokal podzielony jest na: Salę sprzedażową 37,70 m2 Zaplecze 3,84 m2 Magazynek 13,24 m2 Magazyn 26,33 m2 Kotłownię na paliwo stałe (drzewo, węgiel) 5,68 m2 Toaletę dla personelu 3 m2 WC dla klientów (wejście z zewnątrz) 1,77 m2 Konstrukcja budynku murowana z niewielką częścią stalową, ocieplona elewacja, została zmieniona instalacja elektryczna, wodna i C.O., nowa stolarka okienna PCV, zamontowana jest również instalacja alarmowa. Na podłogach częściowo terakota oraz posadzki. Nieruchomość bardzo łatwo przerobić na budynek mieszkalny !! UWAGA !!! Można uzyskać dofinansowanie na wymianę źródła ciepła oraz termomodernizację domów jednorodzinnych, szczegóły poniżej w linku !! https://www.gov.pl/web/gov/skorzystaj-z-programu-czyste-powietrze Z Niedrzwicy jest blisko (zaledwie 1,5 km) do Suwalskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej w której bez problemu znajdziesz pracę, a Gołdap oddalona jest tylko 3 km. Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu oraz prezentacji nieruchomości. Potrzebujesz kredytu na zakup nieruchomości? Bezpłatnie przedstawimy oferty z różnych banków i pomożemy we wszystkich formalnościach. *Informacje dotyczące opisu nieruchomości podane są przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Powyższa oferta nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z Art. 71 KC i nie stanowi oferty określonej w art 66 i następnych KC.

Numer oferty w biurze: 3/10597/OLS
Lokalizacja: Warmińsko-mazurskie, Gołdapski, Gołdap

Ogłoszenie dodane za pomocą Trimo.pro
Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
Zgłoś ogłoszenie
Gołdap, gołdapski
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Ośrodek Wczasowy \"Leśny Zakątek\" w Gołdapi z Gołdap, zobacz zdjęcie
Ośrodek Wczasowy \"Leśny Zakątek\" w Gołdapi
8 000 000 zł
Poszukujesz możliwości inwestycyjnych w turystyce? Ośrodek Wczasowy \"Leśny Zakątek\" w Gołdapi to znany w całym kraju obiekt, przyciągający stałych i nowych miłośników wypoczynku wśród lasów i jezior. Jest to również popularne miejsce organizowania imprez okolicznościowych, konferencji, szkoleń, wesel i zabaw firmowych. Leśny Zakątek jest położony na terenach leśnych Nadleśnictwa Gołdap ...