Lokal użytkowy w centrum 

90 000 zł
Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania08/12/2020
  • Do wynajęcia przezAgencja
  • Wielkość (m2)27
Oferujemy na sprzedaż lokal użytkowy o pow. 26,70 m2 znajdujący się w centrum Gołdapi. Lokal posiada dwie duże witryny oraz wejście bezpośrednio z ulicy, na przeciw przejścia dla pieszych, składa się z: pomieszczenia głównego - 20 m2, holu - 5,24 m2, WC - 1,46 Stan techniczny jest bardzo dobry, wymaga tylko odświeżenia ścian. Lokal znajduje się w atrakcyjnym miejscu, przy Starostwie oraz Urzędzie Miasta. Przy lokalu znajdują się miejsca parkingowe. Opłaty: czynsz z wodą - 165 zł/mc Lokal nie posiada ogrzewania, można zainstalować elektryczny piec akumulacyjny. Jesteś zainteresowany? Umów się na prezentację. *Powyższa oferta ma charakter informacyjny i jest zaproszeniem do negocjacji, nie jest ofertą w rozumieniu KC i może ulec zmianie.

Numer oferty w biurze: 2/10597/OLS
Lokalizacja: Warmińsko-mazurskie, Gołdapski, Gołdap, Żeromskiego

Ogłoszenie dodane za pomocą Trimo.pro
Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
Zgłoś ogłoszenie
Żeromskiego, Gołdap, Gołdap, gołdapski
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Ośrodek Wczasowy \"Leśny Zakątek\" w Gołdapi z Gołdap, zobacz zdjęcie
Ośrodek Wczasowy \"Leśny Zakątek\" w Gołdapi
8 000 000 zł
Poszukujesz możliwości inwestycyjnych w turystyce? Ośrodek Wczasowy \"Leśny Zakątek\" w Gołdapi to znany w całym kraju obiekt, przyciągający stałych i nowych miłośników wypoczynku wśród lasów i jezior. Jest to również popularne miejsce organizowania imprez okolicznościowych, konferencji, szkoleń, wesel i zabaw firmowych. Leśny Zakątek jest położony na terenach leśnych Nadleśnictwa Gołdap ...