Lokal użytkowy ul. Szkolna Gołdap 

210 000 zł
Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania08/12/2020
  • Do wynajęcia przezAgencja
  • Wielkość (m2)74
Makler Haus Nieruchomości oferuje na sprzedaż lokal użytkowy o pow. 73,60 m2 znajdujący się na parterze kamienicy przy ul. Szkolnej 2 w Gołdapi. W skład lokalu wchodzi sala sprzedażowa, zaplecze magazynowe , łazienka oraz kotłownia. Stan techniczny jest bardzo dobry, wymaga tylko odmalowania ścian wg własnego uznania. Obecnie w lokalu prowadzony jest bar KEBAB, nowy nabywca może przejąć obecnego najemcę. Lokal znajduje się w widocznym miejscu bezpośrednio przy skrzyżowaniu ulicy Armii Krajowej z ul. Szkolną. W bliskim sąsiedztwie znajduje się Szkoła Podstawowa nr 1, osiedla mieszkaniowe wielorodzinne oraz rynek miejski. Media: ogrzewanie podłogowe z kotłownią olejową, woda, prąd. Opłaty: lokal bezczynszowy. Jesteś zainteresowany? Umów się na prezentację. Nasz doradca kredytowy bezpłatnie pomoże przy wyborze i uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości. *Informacje dotyczące opisu nieruchomości podane są przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Powyższa oferta nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z Art. 71 KC i nie stanowi oferty określonej w art 66 i następnych KC.

Numer oferty w biurze: 1/10597/OLS
Lokalizacja: Warmińsko-mazurskie, Gołdapski, Gołdap, Szkolna

Ogłoszenie dodane za pomocą Trimo.pro
Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
Zgłoś ogłoszenie
Szkolna, Gołdap, Gołdap, gołdapski
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Ośrodek Wczasowy \"Leśny Zakątek\" w Gołdapi z Gołdap, zobacz zdjęcie
Ośrodek Wczasowy \"Leśny Zakątek\" w Gołdapi
8 000 000 zł
Poszukujesz możliwości inwestycyjnych w turystyce? Ośrodek Wczasowy \"Leśny Zakątek\" w Gołdapi to znany w całym kraju obiekt, przyciągający stałych i nowych miłośników wypoczynku wśród lasów i jezior. Jest to również popularne miejsce organizowania imprez okolicznościowych, konferencji, szkoleń, wesel i zabaw firmowych. Leśny Zakątek jest położony na terenach leśnych Nadleśnictwa Gołdap ...