Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
GARAŻ W POBLIŻU ST. MIASTA W GŁOGOWIE - MAM DO WYNAJĘCIA z Głogów, zobacz zdjęcie
GARAŻ W POBLIŻU ST. MIASTA W GŁOGOWIE - MAM DO WYNAJĘCIA
500 zł
OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJI GARAŻ W POBLIŻU ST. MIASTA W GŁOGOWIE - MAM DO WYNAJĘCIA MIEJSCE POSTOJOWE w garażu podziemnym (z bramą na pilota) o powierzchni 16 m2 w bezpośrednim sąsiedztwie Starego Miasta w Głogowie. Cena wynajmu: 190 zł/mc. Kaucja zwrotna: 190 zł Informacja: tel. 733-498-498 Ogłoszenie dodane do 100 portali nieruchomości przez portal www.odwlasciciela.plNum ...
Lokal Głogów Stare Miasto z Głogów, zobacz zdjęcie
Lokal Głogów Stare Miasto
2 000 zł
Przedstawiam Państwu do wynajęcia atrakcyjny lokal handlowo-usługowy położony na Starym Mieście, Lokal o powierzchni 60 m2 składa się z dwóch pomieszczeń. Lokal idealny na sklep, salon kosmetyczny, salon fryzjerski, lub inną działalność handlowo-usługową. Zapraszam na prezentację Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny ...
Obiekt handlowo - usługowy - świetna lokalizacja! z Głogów, zobacz zdjęcie
Obiekt handlowo - usługowy - świetna lokalizacja!
30 000 zł
LOKALIZACJA: Zapraszamy przedsiębiorców do zapoznania się z ofertą wynajmu atrakcyjnego obiektu zlokalizowanego w Głogowie przy ul. Łużyckiej. OPIS NIERUCHOMOŚCI: Lokal o przeznaczeniu handlowo - usługowym doskonale nadaje się na prowadzenie działalności gospodarczej typu sklep wyposażenia wnętrz, lub placówkę usługową typu bank. Na powierzchnię handlową z zapleczem o pow. 1.21 ...
Kamienica w centrum miasta z Głogów, zobacz zdjęcie
Kamienica w centrum miasta
3 000 000 zł
Zabytkowa kamienica w prestiżowej lokalizacji. Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego nieruchomości gruntowej o kształcie zbliżonym do prostokąta i powierzchni wynoszącej 2500 m2. Teren działki 173/2 jest w znacznej części utwardzony kostką, w pozostałej części porośnięty trawą i pojedynczymi roślinami ozdobnymi. Działka nr 173/2 o powierzchni 2413m2 zabudowana je ...
Więcej ogłoszeń

Kamienica na Starym Mieście | 285 m2 

10 000 zł
Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania27/10/2020
  • Do wynajęcia przezAgencja
  • Wielkość (m2)285
Mam przyjemność zaprezentować Państwu - KAMIENICĘ na STARYM MIEŚCIE w Głogowie z witryną przy ulicy Grodzkiej do wynajęcia od zaraz.

LOKALIZACJA:
Stare miasto - centrum Głogowa. Otoczenie licznych punktów usługowych, handlowych oraz rekreacyjnych. Idealna lokalizacja pod biznes, inwestycję, która co miesiąc przynosić będzie finansowe korzyści Właścicielowi. Budynek zlokalizowany przy głównym deptaku.

NIERUCHOMOŚĆ:
Budynek o powierzchni użytkowej 285,22 m2 z 2002 roku usytuowana na działce 192,00 m2. Nieruchomość do aranżacji pod daną działalność gospodarczą. Budynek obecnie przygotowany pod usługi biurowe + handlowe z potencjałem na podział pod kątem części mieszkalnej, handlowej, biurowej lub usługowej. Opłaty eksploatacyjne rzędu 800-1000 PLN miesięcznie przy pełnej eksploatacji całego budynku. Ogrzewanie gazowe. Garaż za budynkiem. Witryna. Dwa wejścia do nieruchomości od strony deptaka jak i wjazdu na posesję z garażem wolnostojącym.

ROZKŁAD NIERUCHOMOŚCI:
- piwnica z magazynem + kotłownia;
- parter jako część sprzedażowa + witryny;
- piętro jako część biurowa + sprzedażowa z potencjałem na gabinety lub biura;
- zaaranżowane pod część biurową poddasze z wydzielonymi gabinetami;


Serdecznie zapraszam do kontaktu oraz na prezentację nieruchomości.


KONTAKT DO AGENTA:
Jakub Pawluś
+48 575 646 123
j.pawlus @ nowodworskiestates.pl


ISWAN: 0,1 %
I am pleased to present you - TOWN HOUSE in the STARY MIEŚCIE in Głogów with the site at Grodzka Street for rent immediately.

LOCATION:
Old Town - the center of Głogów. Surrounding numerous service, commercial and recreational points. An ideal location for business, an investment that will bring financial benefits to the owner every month. The building is located on the main pedestrian street.

PROPERTY:
The building with a usable area of 285.22 m2 from 2002 situated on a plot of 192.00 m2. Property to be arranged for a given economic activity. The building is currently prepared for office + commercial services with the potential to be divided into residential, commercial, office or service parts. Service charges of PLN 800-1000 per month with full operation of the entire building. Gas heating. Garage behind the building. Site. Two entrances to the property from the promenade and the entrance to the property with a free-standing garage.

THE LAYOUT OF THE PROPERTY:
- basement with a warehouse + boiler room;
- ground floor as a sales part + display windows;
- first floor as an office + sales section with potential for offices or offices;
- an attic arranged under the office part with separate offices;


I invite you to contact me and to present the property.

CONTACT TO THE AGENT: Jakub Pawluś +48 575 646 123 j.pawlus @ nowodworskiestates.pl


ISWAN: 0.1%